Konkurs tańca

14 lutego w naszej świetlicy odbył się walentynkowy konkurs tańca zorganizowany przez wychowawczynię Justynę Kołodziej. Taneczne wyczyny młodych artystów oceniało jury: Katarzyna Jasion, Sylwia Koczenasz i Katarzyna Łobos. Dzieci oceniane były za przygotowanie układu tanecznego oraz stroju.

Laureatami zostali:

I miejsce: Wiktoria Śmietana i Wiktoria Wilusz kl.Ib oraz Adam Szczygielski kl.IIb.

II miejsce: Wiktoria Pławecka kl.Ib oraz Emilia Stefaniszyn kl.Ib.

III miejsce: Igor Bartkowiak kl.Ia. Gratulujemy!

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia.

Spotkanie było również okazją do rozstrzygnięcia walentynkowego konkursu plastycznego pt.: „Moja Walentynka". Wyniki konkursu:

I miejsce: Magdalena Jaroniak kl.IIb, Julia Jania kl.IIb, Zuzanna Szczecina kl.Ia, Zuzanna Sowa kl.Ia, Dominika Kurpanik kl.Ib i Wiktoria Śmietana kl.Ib.

II miejsce: Sandra Nowakowska kl.IIIb, Patrycja Kamińska kl.Ic, Anna Derwisz kl.IIIb, Wiktoria Marcinkiewicz kl.Ib.

III miejsce: Julia Mielczarek kl.Ic, Tomek Szuła kl.IVb, Oliwia Pytlik kl.IIb, Michał Niemiec kl.Ib, Wiktoria Gaducewicz kl.IIIb, Anna Niestrój kl.Ic, Oliwia Walla kl.Ic, Patrycja Kurek kl.Ia i Jakub Kustos kl.Ic. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję i zapraszam do udziału w następnym konkursie plastycznym, który już niedługo zostanie ogłoszony.

Justyna Kołodziej