Wzorowi uczniowie

 

 

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu w Szkole Podstawowej Nr 13

 

 

Rok szkolny 2020/2021

   I półrocze

Klasa IVa - P. Ignac

Klasa IVb - K. Szyfer
Mikołaj Cichon śr. 4,92
Nadia Trybuś śr. 5,00
Lena Lamla śr. 5,00
Anna Jakosz śr.5,27
 
 
Adam Szczepańczyk śr. 4,82
Sebastian Zejdler śr. 4,82
Antonina Schulsche śr. 4,91
Iwo Dziwisz śr. 5,00
Magdalena Luleczka śr. 5,00
Agata Zięba śr. 5,00
Jakub Pluta śr. 5,08
Zuzanna Strojny śr. 5,09
Bartosz Urbanek śr. 5,09
Jakub Bulenda śr. 5,17
Oliwia Witkowska śr. 5,25
Michalina Świderska śr. 5,75
Amelia Kobylak śr. 5,91
 
Klasa IVc - Z. Bobyk
Igor Brakowiecki śr. 4,91
Alicja Świerczek śr. 4,91
Karol Zielonka śr. 4,92
Amelia Zajwin śr. 5,09
Kamil Kanclerz śr. 5,20
Małgorzata Duda śr. 5,25
Milena Bednarek śr. 5,33
Lena Zubko śr. 5,42

Klasa Va - K. Jasion

Klasa Vb - E. Kocyłowska
Bartosz Szmig śr. 4,79
Oskar Niestrój śr. 4,79
Igor Niestrój śr. 4,79
Tomasz Szczepańczyk śr. 4,83
Iga Buczarska śr. 5,00
Michelle Kaczmarek śr. 5,07
Bianka Michniewicz śr. 5,14
Grzegorz Banaszek śr. 5,15
 
 
Hanna Rowińska śr. 4,77
Nina Kurpis śr. 4,79
Bartosz Mika śr. 4,79
Anna Musioł śr. 5,1
Barbara Placek śr. 5,36
Magdalena Nawrocka śr. 5,25
Mikołaj Czerniak śr. 5,33
Tomasz Wons śr. 5,42
Jakub Prejs śr. 5,42
Zofia Urbas śr. 5,57
Julia Duda śr. 5,71
 
Klasa VIa - R. Klobuczek
Klasa VIb - K. Apolony
Natalia Mrasek śr. 4,75
Patrycja Piechaczek śr. 4,79
Natasza Grochowska śr. 4,79
Ewa Kucza, śr. 4,86
Emilia Pośpiech śr. 5,14
Roksana Plewik śr. 5,14
Agata Bielińska śr. 5,14
Aleksandra Jurek śr. 5,21
Maksymilian Bara śr. 5,21
Miłosz Benedykt śr. 5,29
Antonina Sedlaczek śr. 5,36
Daniel Wochnik śr. 4,79
Zygfryd Michałek śr. 4,79
Maciej Białobrzeski śr. 4,79
Maja Kowal śr. 4,86
Julia Wołowiec śr. 5,00
Paulina Pączko śr. 5,00
Juliusz Bułka śr. 5,21
Anna Anielska śr. 5,21
Paweł Tworek śr. 5,25
Maja Lubaszka śr. 5,25
 
Klasa VIc - L. Kiersz
Klasa VId - S. Smandek
Bartosz Ochrzal śr. 4,75
Aleksandra Wielochowska  śr. 4,79
Antoni Liebert śr. 4,92
Piotr Pawłowski śr. 4,93
Mateusz Zieliński śr. 5,36
Zuzanna Bunio śr. 5,71
Aleksandra Galii śr. 5,79
 
Wiktoria Kowalska śr. 4,83
Maciej Alker śr. 4,92
Wiktoria Kamińska śr. 4,93
Sofiia Korniichuk śr. 5,00
Magdalena Sławińska śr. 5,08
Zuzanna Thym śr. 5,33
Maria Bilińska 5,36
 
 
Klasa VIe - A. Horak
Zuzanna Główka śr. 4,9
Anna Luterek  śr. 5,07
Emilia Pacholska śr. 5,08
Natalia Larysz śr. 5,36
 
Klasa VIIa - K. Kapustka
Klasa VIIb - I. Dziki
 
Aleksandra Jakosz śr. 4,79
Kuba Kosik śr. 4,79
Zofia Ruda śr. 4,79
Dawid Brzenczka śr. 4,79
Jakub Kobylak śr. 5,36
Zofia Zarówna śr. 5,57
Igor Papiernik śr. 5,64
 
Klasa VIIc - J. Bachryj-Bojnicka
Nicola Tecler śr. 4,86
Agata Potempa śr. 5,07
Paweł Kaptur śr. 5,36
Emilia Branicka śr. 5,57
 
Klasa VIIIa - I. Sedlaczek
Klasa VIIIb - M. Koczy
 
Patryk Kurzyński śr. 4,86
Andrzej Wierzbicki śr. 5,0
Wojciech Banaszkowski śr. 5,0
Adam Jaroniak śr. 5,07
Marta Pośpiech śr. 4,93
Michał Jurek śr. 5,07
Bartosz Thomas śr. 5,14
Agnieszka Strojny śr. 5,14
Piotr Kondys śr. 5,21
Oliwia Basista śr. 5,29
Zuzanna Zarówna śr. 5,64
Laura Lazar śr. 5,71
Paulina Hiltawska śr. 5,71
 
Klasa VIIIc - A. Grabiec/J. Wydra
Oliwia Baranowska śr. 4,79
Amelia Bednarek śr. 4,85
Paulina Kanclerz śr. 5,15
Anna Ochwat śr. 5,57
Marta Ohrzal śr. 5,71
 

Rok szkolny 2019/2020

    klasyfikacja roczna

Klasa IVa - K. Jasion

Klasa IVb - E. Kocyłowska

Bartosz Szmig śr. 4,83

Michelle Kaczmarek śr. 4,83

Tomasz Szczepańczyk śr. 4,91

Igor Kuśnierz śr. 4,91

Jakub Marciniak śr. 5,00

Iga Buczarska śr. 5,00

Grzegorz Banaszek śr. 5,00

Oskar Niestrój śr. 5,25

Igor Niestrój śr. 5,25

Bianka Michniewicz śr. 5,25

Hanna Musioł śr. 4,8
Aleksandra Koterba śr. 4,91
Anna Musioł śr. 5,00
Bartosz Mika śr. 5,00
Kamil Mazur śr. 5,00
Tobiasz Otlik śr. 5,00
Nina Kurpis śr. 5,25
Jakub Prejs śr. 5,27
Tomasz Wons śr. 5,27
Natasha Ekiert śr. 5,27
Magdalena Nawrocka śr. 5,36
Hanna Rowińska śr. 5,36
Mikołaj Czerniak śr. 5,55
Zofia Urbas śr. 5,58
Barbara Placek śr. 5,58
Julia Duda śr. 5,67

Klasa Va - R. Klobuczek

Klasa Vb - K. Apolony

Dominik Wszołek śr. 4,79
Nadia Pazderyn śr. 4,79
Maciej Jędrzejowski śr. 4, 86
Natasza Grochowska śr. 5,00
Aleksandra Jurek śr. 5,07
Martyna Melnarowicz śr. 5,08
Aleksandra Rajchel śr. 5,14
Maksymilian Bara śr. 5,14
Natalia Mrasek śr. 5,17
Patrycja Piechaczek śr. 5,21
Emilia Pośpiech śr. 5,36
Roksana Plewik śr. 5,36
Ewa Kucza śr. 5,36
Agata Bielińska śr. 5,57
Miłosz Benedykt  śr. 5,71
Antonina Sedlaczek śr. 5,79
Jakub Samaruk śr. 5,86

 

Anna Legner śr. 4,75

Julia Wołowiec śr. 4,79

Paulina Pączko śr. 4,83

Julia Borowska śr. 4,83

Maja Kowal śr. 4,86

Maciej Białobrzeski śr. 4,93

Zygfryd Michałek śr. 5,07

Juliusz Bułka śr. 5,14

Paweł Tworek śr. 5,35

Maja Lubaszka śr. 5,25

Anna Anielska śr. 5,29

Klasa Vc - K. Orłowska

Klasa Vd - S. Smandek

Piotr Pawłowski śr. 4,79

Antoni Liebert śr. 4,83

Michał Stanik śr. 4,93

Aleksandra Wielochowska śr. 5,00

Olaf Pałka śr. 5,00

Julia Kubica śr. 5,14

Mateusz Zieliński śr. 5,29

Lena Skoczewska śr. 5,73

Zuzanna Labocha śr. 5,75

Milena Liszka śr. 5,79

Zuzanna Bunio śr. 5,86

Aleksandra Galli śr. 5,86

 

Wiktoria Kowalska śr. 4,92

Magdalena Sławińska śr. 4,92

Sofiia Korniichuk śr. 5,00

Wiktoria Kamińska śr. 5,21

Zuzanna Thym śr. 5,25

Maria Bilińska śr. 5,57

Klasa Ve - A. Horak

Klasa VIa - K. Kapustka

Maja Tańska śr. 4,79

Emilia Pacholska śr. 5,08

Anna Luterek śr. 5,14

Zuzanna Główka śr. 5,36

Natalia Larysz śr. 5,71

 

Wiktor Lamla śr. 4,75

Dorota Marmol śr. 4,75

Patrycja Kuczyńska śr. 4,92

Kuba Kosik śr. 5,17

Julia Hmielorz śr. 5,25

Aleksandra Jakosz śr. 5,75

Klasa VIb - I. Dziki

Klasa VIc - Z. Adam

 

Tymoteusz Łopatka śr. 4,79

Amelia Świtlińska śr. 4,83

Julia Kuc śr. 4,83

Amelia Maciejowska śr. 4,92

Julia Osiecka śr. 5,00

Szymon Małecki śr. 5,00

Marta Wójcicka śr. 5,07

Szymon Przygoda śr. 5,08

Piotr Staszewski śr. 5,25

Dawid Brzenczka śr. 5,58

Zofia Zarówna śr. 5,64

Zofia Ruda śr. 5,71

Igor Papiernik śr. 5,71

Jakub Kobylak śr. 6,00

 

Kaja Jakowyszczuk śr. 4,82

Nicola Tecler śr. 5,07

Agata Potempa śr. 5,43

Paweł Kaptur śr. 5,64

Emilia Branicka śr. 5,71

Klasa VIIa - I. Sedlaczek

Klasa VIIb - M. Koczy

 

Alicja Socha śr. 4,79

Julia Sobczyńska śr. 4,85

Wojciech Banaszkowski śr. 4,86

Patryk Kurzyński śr. 5,08

Andrzej Wierzbicki śr. 5,21

Adam Jaroniak śr. 5,36

 

Marta Pospiech śr. 4,79

Amelia Wąsik śr. 4,79

Jakub Kubaszek śr. 4,93

Michał Jurek śr. 5,14

Bartosz Thomas śr. 5,14

Oliwia Basista śr. 5,36

Piotr Kondys śr. 5,43

Agnieszka Strojny śr. 5,57

Zuzanna Zarówna śr. 5,71

Paulina Hiltawska śr. 5,79

Laura Lazar śr. 5,86

Klasa VIIc - S. Urbaniec

Klasa VIIIa - K. Blicharczyk

 

Alexia Michalska śr. 4,79

Mateusz Skoczewski śr. 4,92

Amelia Bednarek śr. 4,92

Paulina Kanclerz śr. 5, 38

Anna Ochwat śr. 5,64

Marta Ohrzal śr. 5,71

 

Hanna Śliwińska śr. 4,93

Amelia Siestrzewitowska śr. 5,00

Piotr Kosztyła śr. 5,14

Kamil Kwaśniewicz śr. 5,43

Klasa VIIIb - Z. Bobyk

 

Zuzanna Stankowicz śr. 4,86

Miłosz Kędzior śr. 5,57

Joanna Tatarczyk śr. 5,64

Rok szkolny 2019/2020

I półrocze

Klasa IVa - K. Jasion

Klasa IVb - E. Kocyłowska

Banaszek Grzegorz śr. 4,82

Niestrój Oskar śr. 4,83

Niestrój Igor śr. 4,83

Buczarska Iga śr. 4,83

Michniewicz Bianka śr. 5,00

 

Musioł Hanna śr. 4,75

Otlik Tobiasz śr. 4,75

Mika Bartosz śr. 4,75

Musioł Anna śr. 4,82

Czerniak Mikołaj śr. 4,91

Nawrocka Magdalena śr. 4,91

Wons Tomasz śr. 4,91

Kurpis Nina śr. 4,92

Urbas Zofia śr. 5,17

Rowińska Hanna śr. 5,18

Duda Julia śr. 5,25

Placek Barbara śr. 5,33

Klasa Va - R. Klobuczek

Klasa Vb - K. Apolony

Mrasek Natalia śr. 4,75

Paderyn Nadia śr. 4,79

Pośpiech Emilia śr. 4,86

Rajchel Aleksandra śr. 5,0

Kucza Ewa śr. 5,0

Piechaczek Patrycja śr. 5,07

Plewik Roksana śr. 5,14

Ptashnikova Paulina śr. 5,15

Sedlaczek Antonina śr. 5,29

Bielińska Agata śr. 5,29

Samaruk Jakub śr. 5,64

Benedykt Miłosz śr. 5,64

 

Białobrzeski Maciej śr. 4,79

Lubaszka Maja śr. 4,92

Anielska Anna śr. 4,93

Tworek Paweł śr. 5,08

Klasa Vc - K. Orłowska

Klasa Vd - S. Smandek

Kubica Julia śr. 4,86

Labocha Zuzanna śr. 5,00

Zieliński Mateusz śr. 5,07

Bunio Zuzanna śr. 5,50

Skoczewska Lena śr. 5,55

Liszka Milena śr. 5,64

Galli Aleksandra śr. 5,71

 

Thym Zuzanna śr. 4,75

Bilińska Maria śr. 4,79

Sławińska Magdalena śr. 4,83

Kamińska Wiktoria śr. 4,86

Klasa Ve - A. Horak

Klasa VIa - K. Kapustka

Tańska Maja śr. 4,79

Luterek Anna śr. 4, 86

Pacholska Emilia śr. 4,92

Larysz Natalia śr. 5,14

Główka Zuzanna śr. 5,14

 

Hmielorz Julia śr. 4,75

Kosik Kuba śr. 4,92

Jakosz Aleksandra śr. 5,17

Klasa VIb - I. Dziki

Klasa VIc - Z. Adam

Wójcicka Marta śr. 4,79

Osiecka Julia śr. 4,92

Staszewski Piotr śr. 5,00

Brzenczka Dawid śr. 5,33

Zarówna Zofia śr. 5,29

Ruda Zofia śr. 5,29

Papiernik Igor śr. 5,43

Kobylak Jakub śr. 5,71

 

Potempa Agata śr. 5,29

Branicka Emilia śr. 5,43

Kaptur Paweł śr. 5,43

Klasa VIIa - I. Sedlaczek

Klasa VIIb - M. Koczy

Sobczyńska Julia śr. 4,77

Wierzbicki Andrzej śr. 4,79

Kurzyński Patryk śr. 5,17

Jaroniak Adam śr. 5,21

 

Basista Oliwia śr. 4,79

Strojny Agnieszka śr. 4,79

Jurek Michał śr. 4,93

Kondys Piotr śr. 5,14

Thomas Bartosz śr. 5,21

Zarówna Zuzanna śr. 5,36

Lazar Laura śr. 5,57

Hiltawska Paulina śr. 5,64

Klasa VIIc - S. Urbaniec

Klasa VIIIa - K. Blicharczyk

Ochwat Anna śr. 5,21

Ochrzal Marta śr. 5,29

 

Kwaśniewicz Kamil śr. 4,93

Klasa VIIIb - Z. Bobyk

Tatarczyk Joanna śr. 5,29

Kędzior Miłosz śr. 5,36

Rok szkolny 2018/2019

II półrocze

Klasa IVa - R. Klobuczek

Klasa IVb - K. Apolony

Jurek Aleksandra śr. 4,82

Budek Małgorzata śr. 4,83

Bernat Dorota śr. 4,83

Mrasek Natalia śr. 4,91

Rajchel Aleksandra śr. 4,92

Pazderyn Nadia śr. 4,92

Kucza Ewa śr. 4,92

Grochowska Natasza śr. 4,92

Bara Maksymilian śr. 4,92

Wszołek Dominik śr. 5,00

Pośpiech Emilia śr. 5,00

Melnarowicz Martyna śr. 5,00

Bielińska Agata śr. 5,17

Piechaczek Patrycja śr. 5,45

Sedlaczek Antonina śr. 5,58

Plewik Roksana śr. 5,67

Benedykt Miłosz śr. 5,67 

Samaruk Jakub śr. 5,83

Wochnik Daniel śr. 4,75

Pączko Paulina śr. 4,82

Gembala Piotr śr.  4,82

Bułka Juliusz śr. 4,83

Borowska Julia  śr. 4,91

Wołowiec Julia śr. 4,92

Białobrzeski Maciej śr.5,00

Anielska Anna śr. 5,08

Tworek Paweł śr. 5,18

Lubaszka Maja śr. 5,18

 

 

Klasa IVc - S. Kotula-Koczenasz

Klasa IVd - S. Smandek

Wielochowska Aleksandra śr. 4,75

Liebert Antoni śr. 4,82

Ochrzal Bartosz śr. 4,82

Pałka Olaf śr. 4,83

Pawłowski Piotr śr. 5,08

Zieliński Mateusz śr. 5,08

Kubica Julia śr. 5,17

Labocha Zuzanna śr. 5,58

Bunio Zuzanna śr. 5,75

Skoczewska Lena śr. 5,83

Galli Aleksandra śr. 5,92

Liszka Milena śr. 6,00

Thym Zuzanna śr. 4,91

Sławińska Magdalena śr. 5,18

Korniichuk Sofiia śr. 5,00

Kamińska Wiktoria śr. 5,08

Bilińska Maria śr. 5,17

Klasa IVe - A. Horak

 Klasa Va - K. Kapustka

Luterek Anna śr. 4,75

Tańska Maja śr. 4,92

Główka Zuzanna śr.5,25

Larysz Natalia śr. 5,25

Marmol Dorota śr.4,75

Kuczyńska Patrycja śr.4,83

Dawid Pola śr.4,93

Hmielorz Julia śr.5,03

Kosik Kuba śr. 5,33

Jakosz Aleksandra śr. 5,58

Klasa Vb - I. Dziki

Klasa Vc - Z. Adam

Wójcicka Marta śr. 4,79

Osiecka Julia śr.4,83

Małecki Szymon śr.5,00

Staszewski Piotr śr. 5,17

Brzenczka Dawid śr. 5,25

Zarówna Zofia śr. 5,57

Ruda Zofia śr. 5,57

Papiernik Igor śr. 5,57

Kobylak Jakub śr. 5,71

Kaptur Paweł śr. 5,57

Branicka Emilia śr. 5,64

Potempa Agata śr. 5,64

Klasa VIa - I. Sedlaczek

Klasa VIb - V. Urbas

Bartosz Krakówka śr. 4,75

Alicja Socha śr. 5,00

Malwina Koczenasz   śr. 5,08

Patryk Kurzyński śr. 5,17

Wojciech Banaszkowski śr. 5,21

Magdalena Wieczorek śr. 5,33

Julia Sobczyńska śr. 5,55

Andrzej Wierzbicki śr. 5,57

Adam Jaroniak śr. 5,58

Hula Marlena śr. 4,83

Liebert Maja śr. 4,83

Najdek Emilia śr. 4,83

Wąsik Amelia śr. 4,93

Kubaszek Jakub śr. 5,07

Sławek Marta śr. 5,08

Marciniak Oliwia śr. 5,14

Pospiech Marta śr. 5,17

Basista Oliwia śr. 5,29

Jurek Michał śr. 5,36

Strojny Agnieszka śr. 5,58

Zarówna Zuzanna śr.5,64

Kondys Piotr śr. 5,67

Thomas Bartosz śr. 5,93

Lazar Laura śr. 6,00

Hiltawska Paulina śr. 6,00

Klasa VIc - S. Urbaniec

Klasa VIIa - K. Blicharczyk

Żołneczko Lilianna śr. 4,79

Michalska Alexia śr. 4,83

Baranowska  Oliwia śr. 4,83

Ciupke  Elisabeth śr. 4,86

Kreuzer Maya śr. 4,92

Skoczewski Mateusz śr. 5,08

Bednarek Amelia śr. 5,54

Kanclerz Paulina śr. 5,55

Ochwat  Anna śr. 5,64

Ohrzal Marta śr. 5,67

Piotr Kosztyła śr. 4,8

Kamil Kwaśniewicz śr. 5,27

Klasa VIIb - Z. Bobyk

Klasa VIIIa - E. Kocyłowska

Stankowicz Zuzanna śr. 4,8

Kędzior Miłosz śr. 5,67

Joanna Tatarczyk śr. 5,67

Klaudia Gross śr. 5,62

Kamila Budek śr. 5,64

Klasa VIIIb - J. Wydra

 Klasa VIIIc - K. Jasion

Lach Martyna śr. 4,79

Król Julia śr. 4,79

Durka Anna śr. 4,79

Hula Maks śr. 4,84

Róż Wojciech śr. 4,95

Mazur Emilia śr. 5,0

Jurczyk Julia śr. 5,0

Pazderyn Iga śr. 5,05

Fedyszyn Marta śr. 5,16

Rudzinska Ewa śr. 5,21

Placek Bartosz śr. 5,28

Sedlaczek Bartłomiej śr. 5,44

Białuska Oliwia śr. 5,53

Paweł Lipczyk śr. 5,68

Laura Papiernik śr. 5,79

Kamila Lazar śr. 5,74

Śpiewak Patrycja śr. 4,84

Stajner Martyna śr. 5,11

Kolonko Alicja śr. 5,26

Walter Małgorzata śr. 5,26

Wiktoria Jaroszewicz śr. 5,42

Chrobak Amelia śr. 5,53

Górecka Magdalena śr. 5,68

Milena Gnot śr. 6,0

Rok szkolny 2018/2019

I półrocze

Klasa IVa - R. Klobuczek

Klasa IVb - K. Apolony

Ewa Kucza śr. 4,75

Maksymilian Bara śr. 4,79

Natalia Mrasek śr. 4,82

Agata Bielińska śr. 4,88

Emilia Pośpiech śr. 4,92

Dorota Bernat śr. 4,92

Dominik Wszołek śr. 5,00

Martyna Melnarowicz śr. 5,00

Natasza Grochowska śr. 5,00

Aleksandra Rajchel śr. 5,08

Nadia Pazderyn śr. 5,17

Patrycja Piechaczek śr. 5,27

Jakub Samaruk śr. 5,42

Roksana Plewik śr. 5,50

Antonina Sedlaczek śr. 5,58

Miłosz Benedykt śr. 5,58

Julia Borowska śr. 4,82

Paweł Tworekśr. 4,91

Anna Anielska śr. 4,92

Maja Lubaszka śr. 5,00

Klasa IVc - S. Kotula-Koczenasz

Klasa IVd - S. Smandek

Antoni Liebert śr. 4,82

Bartosz Ohrzal śr. 4,82

Julia Kubica śr. 5,08

Piotr Pawłowski śr. 5,17

Mateusz Zieliński śr. 5,25

Zuzanna Labocha śr. 5,33

Lena Skoczewska śr. 5,58

Zuzanna Bunio śr. 5,58

Milena Liszka śr. 5,83

Aleksandra Galli śr. 5,83

 

Zuzanna Thym śr. 4,82

Maria Bilińska śr. 4,92

Sofia Korniichuk śr. 5,00

Magda Sławińska śr. 5,09

Klasa IVe - A. Horak

Klasa Va - K. Kapustka

Maja Tańska śr. 4,92

Zuzanna Główka śr. 5,08

Natalia Larysz śr. 5,25

 

Pola Dawid śr. 4,77

Julia Hmielorz śr. 4,85

Kuba Kosik śr. 5,17

Aleksandra Jakosz śr. 5,42

Klasa Vb - I. Dziki

 Klasa Vc - Z. Adam

Piotr Staszewski śr. 5,0

Dawid Brzenczka śr. 5,0

Zofia Ruda śr. 5,23

Igor Papiernik śr. 5,31

Zofia Zarówna śr. 5,38

Jakub Kobylak śr. 5,54

 

Kaja Jakowyszczuk śr. 4,75

Paweł Kaptur śr. 5,08

Agata Potempa śr. 5,15

Emilia Branicka śr. 5,31

Klasa VIa - I. Sedlaczek

Klasa VIb - V. Urbas

Malwina Koczenasz śr. 4,75

Alicja Socha śr. 4,83

Patryk Kurzyński śr. 4,92

Magdalena Wieczorek śr. 5,0

Wojciech Banaszkowski śr. 5,0

Andrzej Wierzbicki śr. 5,07

Julia Sobczyńska śr. 5,18

Adam Jaroniak śr. 5,58

 Marlena Hula śr. 4,75

Marta Pośpiech śr. 4,92

Jakub Kubaszek śr. 4,93

Oliwia Marciniak śr. 5,00

Marta Sławek śr. 5,00

Oliwia Basista śr. 5,14

Michał Jurek śr. 5,21

Agnieszka Strojny śr. 5,25

Piotr Kondys śr. 5,42

Zuzanna Zarówna śr. 5,50

Laura Lazar śr. 5,71

Bartosz Thomas śr. 5,71

Paulina Hiltawska śr. 5,93

 Klasa VIc - L. Kiersz

 Klasa VIIa - K. Blicharczyk

Alexia Michalska śr. 4,75

Oliwia Baranowska śr. 4,83

Mateusz Skoczewski śr. 4,92

Amelia Bednarek śr. 5,23

Paulina Kanclerz śr. 5,27

Anna Ochwat śr. 5,32

Marta Ohrzal śr. 5,42

Maya Ekiert śr. 5,14

Kamil Kwaśniewicz śr. 5,14

 Klasa VIIb - Z. Bobyk

 Klasa VIIIa - E. Kocyłowska

Joanna Tatarczyk śr. 5,29

Miłosz Kędzior śr. 5,36

Klaudia Gross śr. 5,1

Kamila Budek śr. 5,3

Klasa VIIIb - J. Wydra

Klasa VIIIc - K. Jasion

Bartosz Placek śr. 4,77

Ewa Rudzińska śr. 4,86

Bartłomiej Sedlaczek śr. 4,92

Paweł Lipczyk śr. 4,93

Kamila Lazar śr. 4,93

Oliwia Białuska śr. 5,07

Laura Papiernik śr. 5,36

 

Małgorzata Walter śr. 4,79

Alicja Kolonko śr. 4,79

Amelia Chrobak śr. 5,0

Wiktoria Jaroszewicz śr. 5,07

Magdalena Górecka śr. 5,21

Milena Gnot śr. 5,71

                                                                                         Rok szkolny 2017/2018

                                                                                         II półrocze

Klasa IVa - K. Kapustka

Klasa IVb - I. Dziki

Patrycja Kuczyńska śr. 4,82

Julia Hmielorz śr. 4,82

Pola Dawid śr. 4,92

Kuba Kosik śr. 5,18

Aleksandra Jakosz śr. 5,55

 

Julia Osiecka śr.4,82

Piotr Przemyślański śr. 4,82

Marta Wójcicka śr. 4,92

Dawid Brzenczka śr. 5,0

Piotr Staszewski śr. 5,0

Julia Szwed śr. 5,08

Zofia Ruda śr. 5,25

Zofia Zarówna śr. 5,58

Jakub Kobylak śr. 5,67

Igor Papiernik śr. 5,67

 

Klasa IVc - Z. Adam

Klasa Va - I Sedlaczek

Kaja Jakowyszczuk śr. 4,75

Nicola Tecler śr. 4,75

Marlena Wierzbowska śr. 4,75

Polina Haponenko śr. 4,8

Emilia Krzyżanowska śr. 4,82

Agata Potempa śr. 5,08

Emilia Branicka śr. 5,17

Paweł Kaptur śr. 5,17

 

Bartosz Krakówka śr. 4,82

Alicja Socha śr. 4,82

Patryk Kurzyński śr. 4,91

Magdalena Wieczorek śr. 5,0

Julia Sobczyń-ska śr. 5,0

Wojciech Banaszkowski śr. 5,0

Adam Jaroniak śr. 5,55

Andrzej Wierzbicki śr. 5,62

Klasa Vb - V. Urbas

Klasa Vc - L. Kiersz

Magda Auguścik śr. 4,82

Maja Liebert śr. 4,82

Adam Szczerba śr. 4,82

Marta Sławek śr. 4,91

Marlena Hula śr. 4,91

Amelia Wąsik śr. 4,92

Jakub Kubaszek śr. 5,0

Marta Pośpiech śr. 5,09

Piotr Kondys śr. 5,18

Michał Jurek śr. 5,23

Oliwia Marciniak śr. 5,23

AgnieszkaStrojny śr. 5,36

Oliwia Basista śr. 5,54

Zuzanna Zarówna śr. 5,62

Laura Lazar śr. 5,85

Bartosz Thomas śr. 5,85

Krzysztof Lalik śr. 4,75

Amelia Malgrab śr. 4,82

Lilianna Żołneczko śr. 4,83

Oliwia Baranowska śr. 4,91

Amelia Bednarek śr. 5,08

Mateusz Skoczewski śr. 5,08

Marta Ohrzal śr. 5,18

Paulina Kanclerz śr. 5,25

 

Klasa VIa - K. Blicharczyk

Klasa VIb - Z. Bobyk

Mikołaj Kaliniak śr. 4,77

Mateusz Gamrat śr. 4,82

Anna Staszewska śr. 4,91

Piotr Kosztyła śr. 5,0

Maya Ekiert śr. 5,18

Kamil Kwaśniewicz śr. 5,64

 

Miłosz Kędzior śr.  5,54

Joanna Tatarczyk śr. 5,62

Klasa VIIa - E. Kocyłowska

Klasa VIIb - J. Wydra

Klaudia Gross śr. 5,4

Kamila Budek śr. 5,56

Marta Fedyszyn śr. 4,75

Emilia Mazur śr. 4,75

Bartosz Placek śr. 4,75

Iga Pazderyn śr. 4,8

Ewa Rudzińska śr. 4,8

Oliwia Białuska śr. 5,0

Bartłomiej Sedlaczek śr. 5,0

Julia Jurczyk śr. 5,1

Kamila Lazar śr. 5,25

Paweł Lipczyk śr. 5,44

Laura Papiernik śr. 5,75

 

Klasa VIIc - K Jasion

Alicja Kolonko 4,88 

Małgorzata Walter 4,93

 Wiktoria Jaroszewicz 5,13 

Amelia Chrobak 5,19 

Magdalena Górecka, 5,56 

Milena Gnot 5,88

Rok szkolny 2017/2018

I półrocze

Klasa IVa - I. Procek

Klasa IVb - I. Dziki

 

Pola Dawid śr. 4,83  

Aleksandra Jakosz śr. 5,09 

Kuba Kosik śr. 5,09 

 

Julia Szwed śr. 4,75 

 Dawid Brzenczka śr. 4,82 

 Marta Wójcicka śr. 4,83 

 Zofia Ruda śr. 4,83 

 Julia Osiecka śr. 5,0  

Zofia Zarówna śr. 5,0  

Igor Papiernik  śr. 5,17  

Jakub Kobylak śr. 5,17 

Klasa IVc - Z. Adam

Klasa Va - I Sedlaczek

Paweł Kaptur śr. 5,00 

 Emilia Branicka śr. 5,08 

 Agata Potempa śr. 5,08

 

Wojciech Banaszkowski śr. 4,92  

Julia Sobczyńska śr. 5,10  

Adam Jaroniak śr. 5,27  

Andrzej Wierzbicki śr. 5,46 

Klasa Vb - V. Urbas

Klasa Vc - L. Kiersz

Maja Liebert śr. 4,82 

Marta Pośpiech śr. 4,82  

Marta Sławek śr. 4,82  

Piotr Kondys śr. 5,0 

Jakub Kubaszek śr. 5,0 

Michał Jurek śr. 5,08  

Oliwia Marciniak śr. 5,15 

Zuzanna Zarówna śr. 5,25 

Agnieszka Strojny śr. 5,27 

Oliwia Basista śr. 5,31 

Bartosz Thomas śr. 5,46 

Laura Lazar śr. 5,54

 

Amelia Bednarek śr. 5,0  

Paulina Kanclerz śr. 5,0  

Marta Ohrzal śr. 5,1  

Mateusz Skoczewski śr. 5,17  

Lilianna Żołneczko śr. 4,77 

Klasa VIa - K. Blicharczyk

Klasa VIb - Z. Bobyk

Piotr Kosztyła śr. 4,82  

Kamil Kwaśniewicz śr. 5,00  

Maya Ekiert śr. 5,09 

Joanna Tatarczyk śr. 5,54  

Miłosz Kędzior śr. 5,23 

 

Klasa VIIa - E. Kocyłowska

Klasa VIIb - J. Wydra

 Klaudia Gross śr. 5,2  

Kamila Budek śr. 5,44 

Oliwia Białuska śr. 4,81  

Julia Jurczyk śr. 4,81  

Bartłomiej Sedlaczek śr. 4,94  

Paweł Lipczyk śr. 5,0  

Laura Papiernik śr. 5,31  

Klasa VIIc - K Jasion

Alicja Kolonko śr. 4,75   

Małgorzata Walter śr. 4,80   

Amelia Chrobak śr. 4,88 

 Magdalena Górecka śr. 5,25   

Milena Gnot śr. 5,69  

 Rok szkolny 2016/2017

 II półrocze 

Klasa IVa - I. Sedlaczek

Klasa IVb - V. Urbas

Alicja Socha śr. 4,92 

Patryk Kurzyński śr. 5,0  

Julia Sobczyńska śr. 5,0  

Magdalena Wieczorek śr. 5,0  

Wojciech Banaszkowski śr. 5,17  

Adam Jaroniak śr. 5,45

Andrzej Wierzbicki śr. 5,58

Adam Szczerba śr. 4,82 

Marta Sławek śr. 4,82  

Marta Pośpiech śr. 4,91 

Maja Liebert śr. 4,91

Michał Jurek śr. 5,00

Marlena Hula śr. 5,00 

Oliwia Marciniak śr. 5,17 

Jakub Kubaszek śr. 5,17

Piotr Kondys śr. 5,36 

Oliwia Basista śr. 5,42 

Agnieszka Strojny śr. 5,45 

Zuzanna Zarówna śr. 5,58 

Bartosz Thomas śr. 5,58 

Laura Lazar śr. 5,75

Klasa IVc - L. Kiersz

 Michalska Alexia śr. 4,82 

Liliana Żołneczko śr. 4,83 

Amelia Malgrab śr. 5,08  

Marta Ohrzal śr. 5,09 

Amelia Bednarek śr. 5,09 

Paulina Kanclerz śr. 5,27 

Mateusz Skoczewski śr. 5,55

Klasa Va - wych. K. Blicharczyk 

Klasa Vb - wych. Z. Bobyk

 

Mikołaj Kaliniak śr. 4,85

Piotr Kosztyła śr. 5,1 

Maya Ekiert śr. 5,27 

Kamil Kwaśniewicz śr. 5,64

Karolina Szewczuk śr. 4,77 

Martyna Wąchała śr. 4,85 

Joanna Tatarczyk śr. 5,54 

Miłosz Kędzior śr. 5,62

Klasa VIa - E. Kocyłowska

Klasa VIb - J. Wydra

Kamila Kasprów śr. 4,82  

Wiktoria Skierska śr. 5,0 

Klaudia Gross śr. 5,36 

Kamila Budek śr. 5,55

 

Martyna Lach śr. 4,75 

Julia Król śr. 4,75

Ewa Rudzińska śr. 4,82 

Marta Fedyszyn śr. 4,83

Emilia Czajkowska 4,91 

Iga Pazderyn śr. 4,92 

Bartosz Placek śr. 5,0 

Anna Durka śr. 5,0 

Wojciech Róż śr. 5,08 

Julia Jurczyk śr. 5,18 

Bartłomiej Sedlaczek śr. 5,36 

Kamila Lazar śr. 5,33 

Paweł Lipczyk śr. 5,58 

Oliwia Białuska śr. 5,67 

Laura Papiernik śr. 5,83

Klasa VIc - K. Jasion

Krzysztof Krzykus śr. 4,75 

Patrycja Śpiewak  śr. 4,82

Małgorzata Walter śr. 4,82 

Wiktoria Jaroszewicz śr. 5,0 

Amelia Chrobak śr. 5,09 

Alicja Kolonko śr. 5,27 

Magdalena Górecka śr. 5,75 

Milena Gnot śr. 5,91

Rok szkolny 2016/2017

I półrocze

Klasa IVa - I. Sedlaczek

Klasa IVb - V. Urbas

 

Julia Sobczyńska śr.4,9 

Magdalena Wieczorek śr.4,91 

Wojciech Banaszkowski śr.4,92  

Adam Jaroniak śr.5,18 

Patryk Kurzyński śr.5,18

Maja Liebert śr. 4,8  

Marta Sławek śr. 4,82  

Marta Pośpiech śr. 4,91  

Michał Jurek śr. 4,92 

Oliwia Marcinek śr. 5,08  

Marlena Hula śr. 5,09 

Zuzanna Zarówna śr. 5,17 

Jakub Kubaszek śr. 5,17 

Oliwia Basista śr. 5,17 

Agnieszka Strojny śr. 5,18 

Piotr Kondys śr. 5,27 

Bartosz Thomas śr. 5,33 

Laura Lazar śr. 5,42

 Klasa IVc - L. Kiersz

Amelia Malgrab śr. 4,83

Marta Ohrzal śr. 4,83 

Liliana Żołneczko śr. 4,83 

Amelia Bednarek śr. 5,09 

Paulina Kanclerz śr. 5,09 

Mateusz Skoczewski śr. 5,09

Klasa Va - wych. K. Blicharczyk 

Klasa Vb - wych. Z. Bobyk

 Piotr Kosztyła śr. 4,82 

Mikołaj Kaliniak śr. 4,85 

Kamil Kwaśniewicz śr. 5,0 

Maya Ekiert śr. 5,09

Martyna Wąchała śr. 4,77 

Karolina Szewczuk śr. 4,85 

Miłosz Kędzior śr. 5,54

Joanna Tatarczyk śr. 5,54

 Klasa VIa - wych. E. Kocyłowska

Klasa VIb - wych. J. Wydra

Wiktoria Skierska śr. 4,8 

Kamila Budek śr. 5,2 

Klaudia Gross śr. 5,3

 

Marta Fedyszyn śr. 4,83 

Ewa Rudzińska śr. 4,82 

Iga Pazderyn śr. 4,92 

Bartosz Placek śr. 5,0 

Wojciech Róż śr. 5,0 

Emilia Czajkowska śr. 5,0 

Kamila Lazar śr. 5,2 

Julia Jurczyk śr. 5,1 

Anna Durka śr. 5,1 

Paweł Lipczyk śr. 5,25 

Oliwia Białuska śr. 5,33 

Bartłomiej Sedlaczek śr. 5,58 

Laura Papiernik śr. 5,67

Klasa VIc - wych. K. Jasion  

Wiktoria Jaroszewicz śr. 4,75

Alicja Kolonko śr. 5,18 

Magdalena Górecka śr. 5,58 

Milena Gnot śr. 5,91

___