Konkurs świąteczny

22 grudnia został rozstrzygnięty konkurs pt.; „ Magiczna choinka". Dzieci ze świetlicy pod opieką pani Justyny Kołodziej wykonały przepiękne choinki z makaronu.

Laureatami zostali:

I miejsce: Martyna Borkowska kl. Ia,  Agata Ćwiklińska kl. Ia, Wiktoria Marcinkiewicz kl. Ib,  Dominika Kurpanik kl. Ib, Weronika Bugla kl. Ib, Jakub Kustos kl. Ic, Anna Nistrój kl. Ic, Julia Jędrzejowska kl. Ic, Julia Jania kl.IIb, Magdalena Jaroniak kl.IIb,  Wiktor Chrobak kl.IIb, Oliwia Pytlik kl. IIb, Julia Buchalski kl. IIa, Jessica Kustos kl. IIb.

II miejsce: Jagoda Szweda kl. Ia, Patrycja Kurek kl. Ia, Alicja Gołąbek kl. Ic, Maciek Krupa kl. Ic, Wiktoria Śmietana kl. Ib, Michał Niemiec kl. Ib, Anna Sikora kl. Ib,  Julia Wojnarowska kl. IIb, Maciek Mazurkiewicz kl. IIb, Paulina Karczewska kl. IIIa.

III miejsce: Rafał Mruzek kl. Ia, Wojtek Majewski kl. Ic, Tymoteusz Kędzior kl. IIb, Przemek Grabowski kl. IIb, Weronika Frączek kl. IIa.

Wyróżnienia w konkursie plastycznym otrzymali: Zuzanna Szczecina kl. Ia, Zuzanna Sowa kl. Ia, Szymon Fiołka kl. IIb, Dominik Lazar kl. IIb, orza Magdalena Lazar kl. IVb. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Justyna Kołodziej