Konkurs plastyczny "Pocztówka z wakacji"

W świetlicy szkolnej organizujemy wiele konkursów, w których nasi uczniowie  wykazują się bogatą wyobraźnią i wspaniałym talentem plastycznym, a przy tym dobrze się bawią.

23 września  zostały wręczone nagrody dzieciom, które wzięły udział w konkursie plastycznym pt: „Pocztówka z wakacji".

Laureatami zostali: I miejsce: Jessica Kustos kl. IIIb, Magdalena Jaroniak kl. IIb, Jakub Kustos kl. Ic oraz Kamil Zięba kl. Ic.; II miejsce: Szymon Fiołka kl. IIb, Patrycja Kamińska Ic, Wiktoria Marcinkiewicz Ib i Joanna Micygała IVb oraz Anna Derwisz kl. IIIb ;  III miejsce: Wiktoria Śmietana kl. Ib, Zuzanna Szczecina kl. Ia oraz Marta Jurczyk kl. I b.

Wyróżnienia w konkursie plastycznym otrzymali: Patrycja Cieślińska kl. Ic, Elżbieta Sielska kl. Ib, Zuzanna Sowa kl. Ia oraz Agata Ćwiklińska kl. Ia

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję i zachęcam do udziału w następnych konkursach

Justyna Kołodziej