PASOWANIE NA ŚWIETLIKA

25 października odbyło się „Pasowanie na Świetlika” czyli przyjęcie najmłodszych uczniów do gromady świetlicowej. W uroczystości przygotowanej przez Sylwię Kotula - Koczenasz wzięli udział pani dyrektor Bogusława Małek, rodzice uczniów, nauczyciele, najmłodsi wychowankowie oraz uczniowie klas I-IV, którzy poprowadzili program artystyczny.

Uczniowie klas pierwszych aby dostać się do „Grona Świetlików” musieli wykazać się niezwykłą sprawnością i wiedzą. Przyszłe Świetliki zostały poddane kilku próbom aby następnie złożyć ślubowanie. Były to próby: smaku, śmiechu, sprawności i wiedzy. Oczywiście poprawnie wykonane zadania nagradzane były gorącymi brawami. Był to niezwykły lecz wzorowo zdany egzamin przez najmłodszych. Uroczystego pasowania na Świetlika dokonała pani dyrektor B. Małek. Na zakończenie nasi milusińscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobny upominek.

Sylwia Kotula - Koczenasz