Akcja "Wspomóż schronisko! Nakarm psisko i kocisko!!!”

W maju br. świetlica szkolna zorganizowała akcję "Wspomóż schronisko! Nakarm psisko i kocisko!!!" Dziękujemy za zainteresowanie, dobre serce i wolę pomocy. Udało nam się zebrać 60 kg karmy dla zwierząt – gratulacje!!!

Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji zwierzakom w schronisku będzie choć trochę lepiej. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom! Dnia 30 maja br. zebrane dary zostały przekazane do schroniska dla zwierząt w Raciborzu.

Organizatorka akcji-

Joanna Rzepiel