"PORTRET MOJEJ MAMY"

Dnia 29.05.2012r. w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „Portret mojej Mamy”. Celem konkursu było zwrócenie uwagi dziecka na rolę matki w rodzinie i wskazania różnych form wyrażania i wartości szacunku do niej.

Komisja oceniająca prace plastyczne miała trudne zadanie przy wyborze najładniejszego portretu ponieważ wszystkie wykonane były bardzo starannie. Każdy uczestnik chciał aby rysunek jak najlepiej odzwierciedlał prawdziwe oblicze mamy. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością oraz znajomością różnych technik wykonania.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce- Martyna Czerniak, kl. IIb

II miejsce- Julia Jania, kl. IIIb

III miejsce- Wiktoria Wilusz, kl. IIb

Wyróżnienia otrzymali:

• Marta Jurczyk, kl. IIb
  • Kamila Budek, kl. Ia

• Gabryś Panicz, kl. Ic

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Wszystkim serdecznie gratuluję.

Sylwia Kotula - Koczenasz