Konkurs fotograficzny pt. "Oznaki wiosny"

Życie bez pasji, jest jak potrawa bez soli”

Dnia 27 kwietnia 2012r. w świetlicy szkolnej został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. „Oznaki wiosny”. Celem konkursu było rozbudzanie zamiłowania do przyrody, kształcenie postaw proekologicznych, wdrażanie do poszukiwania piękna i bogactwa przyrody oraz motywowanie do rozwijania zainteresowań własnych uczniów.

Spośród wielu prac, które napłynęły na konkurs wybrano 6 najlepszych. Jury kierowało się takimi kryteriami oceny, jak: kompozycja obrazu, wartość artystyczna fotografii, zgodność z tematem konkursu, jakość techniczna obrazu oraz spełnienie wymogów formalnych.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Wiktoria Śmietana, kl. II B

II miejsce: Jakub Socha, kl. IB

III miejsce: Maciej Małek, kl. IVB

Osoby wyróżnione: Jessica Kustos, kl. IVB, Julia Mielczarek, kl. IIC, Wiktoria Marcinkiewicz, kl. IIB

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez firmę fotograficzną Mawi Sp.z o.o. i organizatora konkursu. Wszystkim serdecznie gratuluję i zapraszam już dziś do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Organizatorka konkursu-

Joanna Rzepiel