POWITANIE WIOSNY- SPOTKANIE Z MINISTREM PÓR ROKU

12 kwietna bieżącego roku uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wraz z paniami Sylwią Kotula-Koczenasz i Janiną Kalwala odwiedziły Dom Pomocy Społecznej przy Placu Jagiełły. Dzieci wraz z paniami przygotowały dla mieszkańców DPS-u przedstawienie pt. „Powitanie Wiosny- Spotkanie z Ministrem Pór Roku”.

Podczas spektaklu młodzi aktorzy bardzo wyraziście odegrali swoje role a sama Pani Wiosna zaśpiewała przepiękną piosenkę pt. „Tęcza”.

Uśmiechnięte buzie i gromkie brawa mieszkańców DPS-u były najlepszą recenzją przedstawienia. Młodzi aktorzy również cieszyli się szczerze z udanego występu.

Sylwia Kotula-Koczenasz