Wiosenne kwiaty”

Pod takim tytułem odbył się konkurs plastyczny w naszej świetlicy. Pomysłodawcą była Pani opiekująca się świetlicą Sylwia Kotula-Koczenasz, która jest inicjatorką wielu ciekawych konkursów plastycznych z różnych dziedzin. Dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne związane z tematyką wiosenną.

W piątek 23 marca odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie dyplomów. Spośród wielu prac wykonanych różnymi technikami wybrano 3 najlepsze, w których widać było duże zaangażowanie oraz wiedzę o wiosennych kwiatach. Pierwsze miejsce zajęła praca Wiktorii Wilusz z kl. IIb, drugie Kamili Lazar z kl. Ib i trzecie Julii Jania z kl. IIIb.

Wyróżnienia otrzaymali: Amelia Chrobak z kl. Ic, Wiktor Chrobak z kl. IIIb, Mateusz Sychterz z kl. IIIb oraz Marta Jurczyk z kl. IIb. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Wszystkim serdecznie gratuluję.

Sylwia Kotula-Koczenasz