Konkurs plastyczny

Dnia 27 stycznia 2012 roku w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość wręczenia nagród oraz dyplomów laureatom konkursu plastycznego pt.: „Zimowy obrazek”. Celem konkursu było kształtowanie wartości estetycznych oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody. Nagrodzone prace zostały wywieszone na świetlicowej wystawie.

Laureatami zostali: I miejsce: Julia Jania kl.IIIb i Mateusz Sychterz kl.IIIb.

II miejsce: Joanna Brzenczka kl.IIb.

III miejsce: Michał Niemiec kl.IIb

Wyróżnienia otrzymali: Oliwia Pytlik kl.IIIb, Oskar Pytlik kl.IIa, Jagoda Szweda kl.IIa, Wiktoria Śmietana kl.IIb, Marta Jurczyk kl.IIb, Julia Jurczyk kl.Ib, Weronika Bugla kl.IIb, Magdalena Jaroniak kl.IIIb, Marysia Keler kl.IIIb, Mateusz Grębski kl.Ia.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Sylwia Kotula-Koczenasz