Klub Niezwykłego Świetlika

W ramach działalności świetlicy szkolnej, z inicjatywy Pani Joanny Rzepiel, został powołany  „Klub Niezwykłego Świetlika”.

Głównym celem działalności „KNŚ” jest organizowanie działań, poprzez które uczniowie się uwrażliwiani  na troski i potrzeby drugiego człowieka. Istotnym elementem tej działalności jest  również integracja grup dziecięcych oraz zaangażowanie uczniów w działalność społeczną w ramach środowiska lokalnego.

W okresie świątecznym uczniowie wraz z opiekunem klubu oraz przy współpracy z Panią Urszulą Chlebek, odwiedzili dzieci z oddziału przyszpitalnego w Raciborzu.

Złożyliśmy noworoczne życzenia oraz wręczyliśmy upominki wykonane przez klubowiczów. Spotkanie wzbudziło wiele emocji. Dzieci oraz przebywający tam opiekunowie byli bardzo wzruszeni. Na ich twarzach pojawiły się piękne uśmiechy i wydawało się, że choć na chwilę mogli zapomnień o swych problemach.

Organizator akcji –

Joanna Rzepiel