Uczniowie SP 13 odebrali miejskie stypendia

14 września z rąk prezydenta Dariusza Polowego uczniowie raciborskich szkół podstawowych otrzymali stypendia za wyniki w nauce w II półroczu roku szkolnego 2022/2023. W ten sposób wyróżniono 187 uczniów. Z naszej szkoły stypendium otrzymało aż 40 uczniów.

Uczniowie Szkoły Podstawowa nr 13, którzy otrzymali miejskie stypendia: Banaszkowski Stanisław, Bartosińska Malwina, Białobrzeska Maja, Benedykt Miłosz, Biegiesz Patrycja, Bunio Hanna, Bunio Zuzanna, Cyran Kacper, Duda Anna, Duda Julia, Galli Hanna (średnia 6,00), Galli Aleksandra, Gnot Kamil, Hanusek Zuzanna, Januszkiewcz Julia, Kaczmarek Lena, Kamiński Szymon, Kobylak Amelia, Kondys Zuzanna, Lach Mateusz, Lubaszka Kacper, Lubaszka Maja, Marcinek Mike, Mika Karolina, Olender Łukasz, Papiernik Olaf, Pieruszka Tomasz, Pośpiech Emilia, Placek Barbara, Rudnicka Natalia, Sedlaczek Antonina, Świderska Michalina, Szmig Katarzyna, Thym Zuzanna, Walczak Jakub, Walicka Kinga, Wons Tomasz, Zielonka Kaja, Ziętek Zuzanna, Zubko Lena.

Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy smile

foto: www.raciborz.pl