Najlepsi czytelnicy roku szkolnego 2022/2023.

Cieszymy się ogromnie, że możemy ogłosić zwycięzców i wręczyć nagrody dla naszych najlepszych czytelników biblioteki szkolnej za rok szkolny 2022/2023. To wyjątkowy moment, który pozwala nam docenić zaangażowanie uczniów w rozwijanie swojej miłości do czytania i literatury.

W tegorocznym konkursie czytelniczym uczestniczyło wielu uczniów, którzy poświęcili  godziny na czytanie książek. Nasza biblioteka jest pełna skarbów literatury, a uczniowie chętnie sięgają po różne gatunki, co niezwykle nas cieszy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz nagrodzonym czytelnikom! Oto lista zwycięzców:

1. I miejsce: Łucja Kowalska klasa 2a
  2. II miejsce: Diana Guriy  2c
  3. III miejsce: Paulina Kawulok 3a

Wyróżnienia:
    Zosia Bomersbach 2c
    Oliwia Staszak  3b
    Adam Rudnicki 3a
    Liliana Kuliga 3a
    Błażej Bomersbach 2c

Wszyscy laureaci otrzymali atrakcyjne , które zachęcą ich do dalszej przygody z literaturą. Nagrody ufundowała Rada Rodziców

Gratulacje jeszcze raz dla wszystkich zwycięzców i życzymy dalszych wspaniałych czytelniczych przygód!

Udanych i zaczytanych wakacji :)