Najpiękniejsze stroiki w SP13

W tym roku, ulegając po trosze atmosferze zbliżających się świąt, w naszej szkole został zorganizowany konkurs na „Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”. Uczniowie podeszli do zadania bardzo odpowiedzialnie i to, co zobaczyliśmy, przeszło nasze najśmielsze przewidywania.

Stroiki okazały się przepiękne. Jedne zrobione z żywych gałązek świerku lub sosny, przyozdobione bombkami, świeczkami; drugie ubrane w suszone owoce i udekorowane koralikami i brokatem; inne znów z kokardkami lub szyszkami. Bardzo trudno wybrać było ten najpiękniejszy. Jury, w którego skład weszli nauczyciele i rodzice uczniów, przyznało następujące miejsca:

w kategorii klas I-III:

I miejsce – Piotr Kosztyła kl. Ia

II miejsce – Maks Hula, kl. IIb

III miejsce – Julia Mielczarek, kl. IIIc

w kategorii klas IV-VI:

I miejsce – Marysia Kwiotek kl. VIb

II miejsce – Julia Madej kl. Va

III miejsce – Jessica Benedykt kl. Va

Przyznano również wiele wyróżnień, gdyż każdy ze stroików miał w sobie coś szczególnego i oryginalnego, co zasługiwało na uznanie. Wszystkim uczestnikom i nagrodzonym gratulujemy pomysłów oraz chęci. Przypominamy, że przygotowane stroiki będzie można zakupić na kiermaszu 19.12.2012 r. w SP 13 od godz. 16.00. Z pewnością będą piękną ozdobą wigilijnego stołu.

K. Blicharczyk