Trylogia "PAN" - recenzja trylogii Sandry Regnuer nadesłana przez uczennice klasy 7b, Agnieszkę.

Trylogia PAN:
,,Sekretne Dziedzictwo Króla Elfów"
,,Mroczna Przepowiednia Króla Elfów" oraz
,,Ukryte Insygnia Króla Elfów".
Jest to seria trzech książek o tajemniczym świecie elfów. Felicity, przez nowego chłopaka w szkole, zwana Fay. Z pozoru zwykła nastolatka, wiecznie zaspana, z aparatem na zębach, pomagająca w pubie swojej mamy. Odkąd tajemniczy Lee przybył do Horton Collage nic nie jest już takie samo. A wszystko przez jego misję - musi odnaleźć wybrankę.
Kim jest Lee Fitzmor? Dlaczego musi odnaleźć wybrankę? Od czego zależy los jej, jak i całego Królestwa Elfów? I co w tym wszystkim odgrywa Felicity Morgan?
Tego wszystkiego dowiecie się czytając tą bardzo wciągającą, trzymającą w napięciu aż do samego końca trylogię, autorki Sandry Regnier.