Miś Paddington obchodzi 60 rocznicę urodzin!

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego z okazji 60 rocznicy urodzin Misia Paddingtona.

Biblioteka szkolna, we współpracy z nauczycielem języka angielskiego uczącym w klasach I-III Panią Joanną Rzepiel, zorganizowała konkurs plastyczny poświęcony Misiowi Paddingtonowi - najbardziej znanemu angielskiemu niedźwiadkowi :)

Głównym celem podjętej inicjatywy było zachęcenie uczniów klas młodszych do czytania (krzewienie czytelnictwa) oraz przybliżenie postaci misia (kultura anglojęzyczna). Dzieci wykonały piękne i barwne prace . 21 grudnia 2018 nastąpiło długo wyczekiwane ogłoszenie wyników. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Radzie Rodziców Sp 13 dziękujemy za współpracę i ufundowanie nagród oraz słodkich upominków!

Konkurs zorganizowano w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, dzięki któremu biblioteka szkolna wzbogaciła swoje zbiory o wiele nowości i bestsellerów literatury dziecięcej i młodzieżowej. Serdecznie zapraszamy do wypożyczania nowo zakupionych książek!