Wzorowi uczniowie
Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu w Szkole Podstawowej Nr 13 |
|
Rok szkolny 2023/2024 I półrocze |
|
Klasa IV a - Sylwia Smandek |
Klasa IV b – Renata Klobuczek |
Smolik Aleksander 5,75 wz |
|
Klasa V a - Justyna Wydra |
Klasa V b – Zuzanna Adam |
Olender Łukasz 5,86 wz |
Galli Hanna 5,86 wz |
Klasa V c – Paulina Reszka |
|
Banaszkowski Stanisław 5,36 bdb |
|
Klasa VI a - Ewa Kobylak |
Klasa VI b – Katarzyna Kapustka |
Biegiesz Patrycja 5,79 wz |
Kondys Zuzanna 5,64 wz |
Klasa VI c - Marcin Koczy |
|
Walczak Jakub 5,93 wz |
|
Klasa VII a - Zdzisława Bobyk |
Klasa VII b – Iwona Dziki |
Zubko Lena 5,57 wz |
Świderska Michalina 5,85 wz |
Klasa VIII a – Katarzyna Jasion |
Klasa VIII b – Elżbieta Kocyłowska |
|
Prejs Jakub 5,57 wz |
Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu w Szkole Podstawowej Nr 13 |
|
Rok szkolny 2022/2023 Klasyfikacja roczna |
|
Klasa IV a Justyna Wydra |
Klasa IV b Zuzanna Adam |
Adamska Rozalia - 4,75 bdb Miłkoś Julia - 4,75 bdb Talik Julia - 4,75 bdb Kreis Emilia - 4,83 wz Ryś Anna - 4,83 bdb Znamirowski Zbigniew - 4,91 bdb Ruszczyk Maciej - 4,92 bdb Ryś Małgorzata - 4,92 wz Gross Bartosz - 5,18 bdb Plewik Maja - 5,25 wz Popławski Aleksander - 5,25 bdb Wilczek Aleksandra - 5,33 bdb Salamon Laura - 5,42 wz Januszkiewicz Julia5,58 wz Olender Łukasz - 5,67 wz Kamiński Szymon - 5,75 wz |
Niestrój Tomasz - 4,75 wz Liebert Tymoteusz - 5,0 bdb Wilusz Marek - 5,0 bdb Płachta Jakub - 5,08 bdb Wielochowska Emilia-5,17 wz Gajda Fabian-5,33 wz Bartosińska Malwina-5,55 wz Bunio Hanna-5,58 wz Papiernik Olaf - 5,58 wz Pieruszka Tomasz - 5,58 wz Marcinek Mike-5,58 bdb Mika Karolina - 5,58 wz Cyran Kacper-5,75 bdb Białobrzeska Maja-5,83 wz Galli Hanna - 6,0 wz |
Klasa IV c Paulina Reszka |
Klasa V a Ewa Kobylak |
Pączko Jakub- 4,82 wz Raczyńska Maja -4,82 wz Rychlik Milena - 4,82 wz Czarnul Lena - 4,91 bdb Rydzak Dawid - 4,92 bdb Kosztyła Adam - 5,0 bdb Krakówka Kamil - 5,0 bdb Jania Emilia - 5,08 bdb Szuchnik Szymon - 5,08 wz Horwat Liwia - 5,17 bdb Bugla Daniel - 5,33 wz Banaszkowski Stanisław - 5,58 wz Lach Mateusz - 5,58 wz Walicka Kinga - 5,64 wz |
Zielonka Kaja - 5,69 wz Rudnicka Natalia - 5,83 wz Szmig Katarzyna - 5,85 wz Biegiesz Patrycja - 5,85 wz |
Klasa V b Jarosław Rachwalski |
Klasa V c Marcin Koczy |
Kawulok Wiktoria 4,77 wz Łatka Natalia 4,83 wz Wołyszyn Martyna 4,83 wz Rusnarczyk Lena Zofia 5,0 bdb Janiszewska Marta M 5,23 wz Lubaszka Kacper Mikołaj 5,58 wz Kaczmarek Lena 5,62 bdb Kondys Zuzanna 5,77 wz |
Duda Zofia - 4,77 bdb Wochnik Kamil - 4,77 bdb Rowińska Natalia - 4,83 bdb Wachowski Jan - 4,85 bdb Mleczko Kinga - 5,0 bdb Korzeniak Oliwia - 5,08 bdb Sulska Paulina - 5,15 bdb Duda Anna - 5,54 wz Ziętek Zuzanna - 5,54 wz Gnot Kamil - 5,85 wz Walczak Jakub - 5,92 wz |
Klasa VI a Paweł Ignac |
Klasa VI b Iwona Dziki |
Lena Lamla - 4,75 wz Shapoval Kateryna - 4,82 wz Świętek Łukasz - 4,83 bdb Anna Jakosz - 5,25 wz |
Schlusche Antonina 4,75 wz Urbanek Bartosz 4,92 bdb Witkowska Oliwia 5,23 wz Zięba Agata 5,25 wz Bulenda Jakub 5,38 wz Hanusek Zuzanna 5,58 wz Kobylak Amelia 5,92 wz Świderska Michalina 5,92 wz |
Klasa VI c Zdzisława Bobyk |
Klasa VII a Katarzyna Jasion |
Duda Małgorzata 5,18 wz Zielonka Karol 5,08 bdb Zubko Lena 5,62 wz |
Bożęcki Piotr 4,75 bdb Banaszek Grzegorz 4,92 bdb Michniewicz Bianka 4,93 wz |
Klasa VII b Elżbieta Kocyłowska |
Klasa VIII a Renata Klobuczek |
Musioł Anna 4,79 bdb Mika Bartosz 4,79 bdb Krasota Oleksandra 4,85 bdb Urbas Zofia 4,92 wz Czerniak Mikołaj 5,07 wz Kurpis Nina 5,14 wz Prejs Jakub 5,36 bdb Wons Tomasz 5,57 wz Placek Barbara 5,57 wz Duda Julia 5,57 wz |
Ptashnikova Paulina - 4,92 wz Pazderyn Nadia - 5,0 wz Jurek Aleksandra - 5,07 wz Bielińska Agata - 5,14 wz Piechaczek Patrycja - 5,21 wz Plewik Roksana - 5,36 wz Benedykt Miłosz - 5,57 Pośpiech Emilia - 5,64 wz Sedlaczek Antonina - 5,86 wz |
Klasa VIII b Katarzyna Apolony |
Klasa VIII c Dorota Bluma Waniek |
Wochnik Daniel - 4,79 bdb Kowal Maja - 4,86 wz Białobrzeski Maciej - 4,86 bdb Pączko Paulina - 4,93 wz Michałek Zygfryd - 5,0 bdb Tworek Paweł - 5,14 wz Lubaszka Maja - 5,71 wz |
Stanik Michał 4,79 bdb Ohrzal Bartosz 4,83 bdb Zieliński Mateusz 5,07 bdb Wielochowska Aleksandra 5,0 wz Budych Aleksandra 5,21 bdb Bunio Zuzanna 5,86 wz Galli Aleksandra 5,93 wz |
Klasa VIII d Sylwia Smandek |
Klasa VIII e Alina Horak |
Kowalska Wiktoria 4,79 wz Alker Maciej 4,86 wz Kamińska Wiktoria 4,86 wz Bilińska Maria 5,0 wz Koniuchu Sofiia 5,07 wz |
Emilia Pacholska - 4,77 wz Luterek Anna - 4,79 wz Główka Zuzanna - 4,93 wz Tańska Maja - 5,14 wz Larysz Natalia - 5,29 wz |
Rok szkolny 2021/2022 Klasyfikacja roczna |
|
Klasa IVa- E. Kobylak |
Klasa IVb- J. Rachwalski |
Nadia Kanclerz 4,75 bdb, Jakub Duksa 4,75 bdb, Anna Pryshak 4,80 bdb, Nadia Mołek 4,82 wz, Aleksandra Zorich 4,91 bdb, Natalia Rudnicka 5,27 wz, Kaja Zielonka 5,58 wz, Katarzyna Szmig 5,67 wz, Patrycja Biegiesz 5,75 wz |
Wiktoria Kawulok 4,75 wz, Martyna Wołoszyn 4,82 wz, Kamil Małecki 4,82 bdb, Emilia Chruściel 4,82 wz, Ewa Tyz 4,83 wz, Olivier Pytlik 4,83 bdb, Patrycja Lizun 4,91 wz, Sasha Kasprzyk 4,91 wz, Lena Rusnarczyk 5,00 wz, Natalia Łatka 5,27 wz, Marta Janiszewska 5,42 wz, Kacper Lubaszka 5,55 wz, Lena Kaczmarek 5,58 wz, Zuzanna Kondys 5,67 wz
|
Klasa IV c - M. Koczy |
|
Karol Madej 4,75 bdb, Barbara Koczy 4,75 bdb, Zofia Duda 4,75 bdb, Julia Kitel 4,75 bdb, Tymoteusz Ciężkowski 4,83 bdb, Franciszek Skupień 4,92 bdb, Kinga Mleczko 5,00 bdb, Jan Wachowski 5,00 bdb, Natalia Rowińska 5,09 bdb, Paulina Sulska 5,25 wz, Filip Dudkiewicz 5,25 bdb, Witold Gawor 5,25 bdb Oliwia Korzeniak 5,42 wz, Zuzanna Ziętek 5,42 wz, Anna Duda 5,67 wz, Kamil Gnot 5,67 wz, Jakub Walczak 5,83 wz |
|
Klasa Va - P. Ignac |
Klasa Vb - K. Szyfer |
Łukasz Świętek 4,75 bdb, Lena Lamla 4,83 wz, Nadia Trybuś 4,93 wz, Anna Jakosz 5,25 wz
|
Iwo Dziwisz 4,79 bdb, Antonina Schlusche 4,83 wz, Oliwia Witkowska 4,86 bdb, Zuzanna Hanusek 4,92 wz, Bartosz Urbanek 4,92 bdb, Agata Zięba 5,00 wz, Jakub Bulenda 5,29 bdb, Michalina Świderska 5,79 wz, Amelia Kobylak 5,92 wz |
Klasa Vc - Z. Bobyk |
|
Igor Brakowiecki 4,75 bdb, Amelia Zjawin 4,83 bdb, Karol Zielonka 4,93 bdb, Małgorzata Duda 5,14 wz, Kamil Kanclerz 5,18 wz, Milena Bednarek 5,64 wz, Lena Zubko 5,71 wz |
|
Klasa VIa - K. Jasion |
Klasa VIb - E. Kocyłowska |
Oskar Niestrój 4,86 wz, Igor Niestrój 4,93 wz, Bianka Michniewicz 5,08 wz, Grzegorz Banaszek 5,15 wz
|
Kamil Mazur 4,79 bdb, Tobiasz Otlik 5,00 bdb, Bartosz Mika 5,07 wz, Magdalena Nawrocka 5,08 wz, Hanna Rowińska 5,15 wz, Zofia Urbas 5,17 wz, Anna Musioł 5,25 bdb, Jakub Prejs 5,33 bdb, Mikołaj Czerniak 5,42 wz, Tomasz Wons 5,42 wz, Nina Kurpis 5,50 wz, Julia Duda 5,57 wz, Barbara Placek 5,57 wz
|
Klasa VIIa - R. Klobuczek |
Klasa VIIb - K. Apolony |
Roksana Plewik 4,86 wz, Agata Bielińska 4,86 wz, Natalia Mrasek 4,93 wz, Emila Pośpiech 5,29 wz, Miłosz Benedykt 5,29 bdb, Antonina Sedlaczek 5,57 wz |
Maciej Białobrzeski 4,79 bdb, Paulina Pączko 4,79 wz, Anna Anielska 4,93 wz, Paweł Tworek 5,21 wz, Maja Lubaszka 5,64 wz |
Klasa VIIc - L. Kiersz |
Klasa VIId - S. Smandek |
Bartosz Ohrzal 4,79 bdb, Aleksandra Wielochowska 4,79 wz, Antoni Liebert 4,93 bdb, Mateusz Zieliński 5,29 bdb, Zuzanna Bunio 5,57 wz, Aleksandra Galli 5,64 wz
|
Wiktoria Kowalska 4,79 wz, Wiktoria Kamińska 4,86 bdb, Magdalena Sławińska 4,86 bdb, Sofiia Korniichuk 5,00 wz, Zuzanna Thym 5,00 bdb, Maria Bilińska 5,14 wz
|
Klasa VIIe - A. Horak |
|
Anna Luterek 5,07 wz, Emilia Pacholska 5,08 wz, Natalia Larysz 5,29 wz
|
|
Klasa VIIIa - K. Kapustka |
Klasa VIIIb - I. Dziki |
Patrycja Kuczyńska 5,06 wz Aleksandra Jakosz 5,17 wz |
Marta Wójcicka 4,78 bdb Szymon Małecki 4,83 bdb Piotr Staszewski 4,89 bdb Julia Osiecka 4,89 bdb Amelia Świtlińska 4,94 bdb Dawid Brzenczka 4,94 wz Julia Kuc 5,11 wz Jakub Kobylak 5,17 bdb Zofia Ruda 5,33 wz Zofia Zarówna 5,67 wz Igor Papiernik 5,72 wz
|
Klasa VIIIc - J. Bachryj-Bojnicka |
|
Nicola Tecler 5,00 wz Agata Potempa 5,33 wz Paweł Kaptur 5,61 wz Emilia Branicka 5,67 wz |
|
|
|
Rok szkolny 2020/2021 I półrocze |
|
Klasa IVa - P. Ignac |
Klasa IVb - K. Szyfer |
Mikołaj Cichon śr. 4,92 Nadia Trybuś śr. 5,00 Lena Lamla śr. 5,00 Anna Jakosz śr.5,27
|
Adam Szczepańczyk śr. 4,82 Sebastian Zejdler śr. 4,82 Antonina Schulsche śr. 4,91 Iwo Dziwisz śr. 5,00 Magdalena Luleczka śr. 5,00 Agata Zięba śr. 5,00 Jakub Pluta śr. 5,08 Zuzanna Strojny śr. 5,09 Bartosz Urbanek śr. 5,09 Jakub Bulenda śr. 5,17 Oliwia Witkowska śr. 5,25 Michalina Świderska śr. 5,75 Amelia Kobylak śr. 5,91
|
Klasa IVc - Z. Bobyk |
|
Igor Brakowiecki śr. 4,91 Alicja Świerczek śr. 4,91 Karol Zielonka śr. 4,92 Amelia Zajwin śr. 5,09 Kamil Kanclerz śr. 5,20 Małgorzata Duda śr. 5,25 Milena Bednarek śr. 5,33 Lena Zubko śr. 5,42 |
|
Klasa Va - K. Jasion |
Klasa Vb - E. Kocyłowska |
Bartosz Szmig śr. 4,79 Oskar Niestrój śr. 4,79 Igor Niestrój śr. 4,79 Tomasz Szczepańczyk śr. 4,83 Iga Buczarska śr. 5,00 Michelle Kaczmarek śr. 5,07 Bianka Michniewicz śr. 5,14 Grzegorz Banaszek śr. 5,15
|
Hanna Rowińska śr. 4,77 Nina Kurpis śr. 4,79 Bartosz Mika śr. 4,79 Anna Musioł śr. 5,1 Barbara Placek śr. 5,36 Magdalena Nawrocka śr. 5,25 Mikołaj Czerniak śr. 5,33 Tomasz Wons śr. 5,42 Jakub Prejs śr. 5,42 Zofia Urbas śr. 5,57 Julia Duda śr. 5,71
|
Klasa VIa - R. Klobuczek |
Klasa VIb - K. Apolony |
Natalia Mrasek śr. 4,75 Patrycja Piechaczek śr. 4,79 Natasza Grochowska śr. 4,79 Ewa Kucza, śr. 4,86 Emilia Pośpiech śr. 5,14 Roksana Plewik śr. 5,14 Agata Bielińska śr. 5,14 Aleksandra Jurek śr. 5,21 Maksymilian Bara śr. 5,21 Miłosz Benedykt śr. 5,29 Antonina Sedlaczek śr. 5,36 |
Daniel Wochnik śr. 4,79 Zygfryd Michałek śr. 4,79 Maciej Białobrzeski śr. 4,79 Maja Kowal śr. 4,86 Julia Wołowiec śr. 5,00 Paulina Pączko śr. 5,00 Juliusz Bułka śr. 5,21 Anna Anielska śr. 5,21 Paweł Tworek śr. 5,25 Maja Lubaszka śr. 5,25
|
Klasa VIc - L. Kiersz |
Klasa VId - S. Smandek |
Bartosz Ochrzal śr. 4,75 Antoni Liebert śr. 4,92 Mateusz Zieliński śr. 5,36 Zuzanna Bunio śr. 5,71 Aleksandra Galii śr. 5,79
|
Wiktoria Kowalska śr. 4,83 Wiktoria Kamińska śr. 4,93 Sofiia Korniichuk śr. 5,00 Magdalena Sławińska śr. 5,08 Zuzanna Thym śr. 5,33 Maria Bilińska 5,36
|
Klasa VIe - A. Horak |
|
Zuzanna Główka śr. 4,9 Anna Luterek śr. 5,07 Emilia Pacholska śr. 5,08 Natalia Larysz śr. 5,36
|
|
Klasa VIIa - K. Kapustka |
Klasa VIIb - I. Dziki |
Aleksandra Jakosz śr. 4,79 Kuba Kosik śr. 4,79 |
Zofia Ruda śr. 4,79 Dawid Brzenczka śr. 4,79 Jakub Kobylak śr. 5,36 Zofia Zarówna śr. 5,57 Igor Papiernik śr. 5,64
|
Klasa VIIc - J. Bachryj-Bojnicka |
|
Nicola Tecler śr. 4,86 Agata Potempa śr. 5,07 Emilia Branicka śr. 5,57
|
|
Klasa VIIIa - I. Sedlaczek |
Klasa VIIIb - M. Koczy |
Patryk Kurzyński śr. 4,86 Andrzej Wierzbicki śr. 5,0 Wojciech Banaszkowski śr. 5,0 Adam Jaroniak śr. 5,07 |
Marta Pośpiech śr. 4,93 Michał Jurek śr. 5,07 Bartosz Thomas śr. 5,14 Agnieszka Strojny śr. 5,14 Piotr Kondys śr. 5,21 Oliwia Basista śr. 5,29 Zuzanna Zarówna śr. 5,64 Laura Lazar śr. 5,71 Paulina Hiltawska śr. 5,71
|
Klasa VIIIc - A. Grabiec/J. Wydra |
|
Oliwia Baranowska śr. 4,79 Amelia Bednarek śr. 4,85 Paulina Kanclerz śr. 5,15 Anna Ochwat śr. 5,57 Marta Ohrzal śr. 5,71
|
|
Rok szkolny 2019/2020 klasyfikacja roczna |
|
Klasa IVa - K. Jasion |
Klasa IVb - E. Kocyłowska |
Bartosz Szmig śr. 4,83 Michelle Kaczmarek śr. 4,83 Tomasz Szczepańczyk śr. 4,91 Igor Kuśnierz śr. 4,91 Jakub Marciniak śr. 5,00 Iga Buczarska śr. 5,00 Grzegorz Banaszek śr. 5,00 Oskar Niestrój śr. 5,25 Igor Niestrój śr. 5,25 Bianka Michniewicz śr. 5,25 |
Hanna Musioł śr. 4,8 Aleksandra Koterba śr. 4,91 Anna Musioł śr. 5,00 Bartosz Mika śr. 5,00 Kamil Mazur śr. 5,00 Tobiasz Otlik śr. 5,00 Nina Kurpis śr. 5,25 Jakub Prejs śr. 5,27 Tomasz Wons śr. 5,27 Natasha Ekiert śr. 5,27 Magdalena Nawrocka śr. 5,36 Hanna Rowińska śr. 5,36 Mikołaj Czerniak śr. 5,55 Zofia Urbas śr. 5,58 Barbara Placek śr. 5,58 Julia Duda śr. 5,67 |
Klasa Va - R. Klobuczek |
Klasa Vb - K. Apolony |
Dominik Wszołek śr. 4,79 Nadia Pazderyn śr. 4,79 Maciej Jędrzejowski śr. 4, 86 Natasza Grochowska śr. 5,00 Aleksandra Jurek śr. 5,07 Martyna Melnarowicz śr. 5,08 Aleksandra Rajchel śr. 5,14 Maksymilian Bara śr. 5,14 Natalia Mrasek śr. 5,17 Patrycja Piechaczek śr. 5,21 Emilia Pośpiech śr. 5,36 Roksana Plewik śr. 5,36 Ewa Kucza śr. 5,36 Agata Bielińska śr. 5,57 Miłosz Benedykt śr. 5,71 Antonina Sedlaczek śr. 5,79 Jakub Samaruk śr. 5,86 |
Anna Legner śr. 4,75 Julia Wołowiec śr. 4,79 Paulina Pączko śr. 4,83 Julia Borowska śr. 4,83 Maja Kowal śr. 4,86 Maciej Białobrzeski śr. 4,93 Zygfryd Michałek śr. 5,07 Juliusz Bułka śr. 5,14 Paweł Tworek śr. 5,35 Maja Lubaszka śr. 5,25 Anna Anielska śr. 5,29 |
Klasa Vc - K. Orłowska |
Klasa Vd - S. Smandek |
Piotr Pawłowski śr. 4,79 Antoni Liebert śr. 4,83 Michał Stanik śr. 4,93 Aleksandra Wielochowska śr. 5,00 Olaf Pałka śr. 5,00 Julia Kubica śr. 5,14 Mateusz Zieliński śr. 5,29 Lena Skoczewska śr. 5,73 Zuzanna Labocha śr. 5,75 Milena Liszka śr. 5,79 Zuzanna Bunio śr. 5,86 Aleksandra Galli śr. 5,86 |
Wiktoria Kowalska śr. 4,92 Magdalena Sławińska śr. 4,92 Sofiia Korniichuk śr. 5,00 Wiktoria Kamińska śr. 5,21 Zuzanna Thym śr. 5,25 Maria Bilińska śr. 5,57 |
Klasa Ve - A. Horak |
Klasa VIa - K. Kapustka |
Maja Tańska śr. 4,79 Emilia Pacholska śr. 5,08 Anna Luterek śr. 5,14 Zuzanna Główka śr. 5,36 Natalia Larysz śr. 5,71 |
Wiktor Lamla śr. 4,75 Dorota Marmol śr. 4,75 Patrycja Kuczyńska śr. 4,92 Kuba Kosik śr. 5,17 Julia Hmielorz śr. 5,25 Aleksandra Jakosz śr. 5,75 |
Klasa VIb - I. Dziki |
Klasa VIc - Z. Adam |
Tymoteusz Łopatka śr. 4,79 Amelia Świtlińska śr. 4,83 Julia Kuc śr. 4,83 Amelia Maciejowska śr. 4,92 Julia Osiecka śr. 5,00 Szymon Małecki śr. 5,00 Marta Wójcicka śr. 5,07 Szymon Przygoda śr. 5,08 Piotr Staszewski śr. 5,25 Dawid Brzenczka śr. 5,58 Zofia Zarówna śr. 5,64 Zofia Ruda śr. 5,71 Igor Papiernik śr. 5,71 Jakub Kobylak śr. 6,00 |
Kaja Jakowyszczuk śr. 4,82 Nicola Tecler śr. 5,07 Agata Potempa śr. 5,43 Paweł Kaptur śr. 5,64 Emilia Branicka śr. 5,71 |
Klasa VIIa - I. Sedlaczek |
Klasa VIIb - M. Koczy |
Alicja Socha śr. 4,79 Julia Sobczyńska śr. 4,85 Wojciech Banaszkowski śr. 4,86 Patryk Kurzyński śr. 5,08 Andrzej Wierzbicki śr. 5,21 Adam Jaroniak śr. 5,36 |
Marta Pospiech śr. 4,79 Amelia Wąsik śr. 4,79 Jakub Kubaszek śr. 4,93 Michał Jurek śr. 5,14 Bartosz Thomas śr. 5,14 Oliwia Basista śr. 5,36 Piotr Kondys śr. 5,43 Agnieszka Strojny śr. 5,57 Zuzanna Zarówna śr. 5,71 Paulina Hiltawska śr. 5,79 Laura Lazar śr. 5,86 |
Klasa VIIc - S. Urbaniec |
Klasa VIIIa - K. Blicharczyk |
Alexia Michalska śr. 4,79 Mateusz Skoczewski śr. 4,92 Amelia Bednarek śr. 4,92 Paulina Kanclerz śr. 5, 38 Anna Ochwat śr. 5,64 Marta Ohrzal śr. 5,71 |
Hanna Śliwińska śr. 4,93 Amelia Siestrzewitowska śr. 5,00 Piotr Kosztyła śr. 5,14 Kamil Kwaśniewicz śr. 5,43 |
Klasa VIIIb - Z. Bobyk |
|
Zuzanna Stankowicz śr. 4,86 Miłosz Kędzior śr. 5,57 Joanna Tatarczyk śr. 5,64 |
|
Rok szkolny 2019/2020 I półrocze |
|
Klasa IVa - K. Jasion |
Klasa IVb - E. Kocyłowska |
Banaszek Grzegorz śr. 4,82 Niestrój Oskar śr. 4,83 Niestrój Igor śr. 4,83 Buczarska Iga śr. 4,83 Michniewicz Bianka śr. 5,00 |
Musioł Hanna śr. 4,75 Otlik Tobiasz śr. 4,75 Mika Bartosz śr. 4,75 Musioł Anna śr. 4,82 Czerniak Mikołaj śr. 4,91 Nawrocka Magdalena śr. 4,91 Wons Tomasz śr. 4,91 Kurpis Nina śr. 4,92 Urbas Zofia śr. 5,17 Rowińska Hanna śr. 5,18 Duda Julia śr. 5,25 Placek Barbara śr. 5,33 |
Klasa Va - R. Klobuczek |
Klasa Vb - K. Apolony |
Mrasek Natalia śr. 4,75 Paderyn Nadia śr. 4,79 Pośpiech Emilia śr. 4,86 Rajchel Aleksandra śr. 5,0 Kucza Ewa śr. 5,0 Piechaczek Patrycja śr. 5,07 Plewik Roksana śr. 5,14 Ptashnikova Paulina śr. 5,15 Sedlaczek Antonina śr. 5,29 Bielińska Agata śr. 5,29 Samaruk Jakub śr. 5,64 Benedykt Miłosz śr. 5,64 |
Białobrzeski Maciej śr. 4,79 Lubaszka Maja śr. 4,92 Anielska Anna śr. 4,93 Tworek Paweł śr. 5,08 |
Klasa Vc - K. Orłowska |
Klasa Vd - S. Smandek |
Kubica Julia śr. 4,86 Labocha Zuzanna śr. 5,00 Zieliński Mateusz śr. 5,07 Bunio Zuzanna śr. 5,50 Skoczewska Lena śr. 5,55 Liszka Milena śr. 5,64 Galli Aleksandra śr. 5,71 |
Thym Zuzanna śr. 4,75 Bilińska Maria śr. 4,79 Sławińska Magdalena śr. 4,83 Kamińska Wiktoria śr. 4,86 |
Klasa Ve - A. Horak |
Klasa VIa - K. Kapustka |
Tańska Maja śr. 4,79 Luterek Anna śr. 4, 86 Pacholska Emilia śr. 4,92 Larysz Natalia śr. 5,14 Główka Zuzanna śr. 5,14 |
Hmielorz Julia śr. 4,75 Kosik Kuba śr. 4,92 Jakosz Aleksandra śr. 5,17 |
Klasa VIb - I. Dziki |
Klasa VIc - Z. Adam |
Wójcicka Marta śr. 4,79 Osiecka Julia śr. 4,92 Staszewski Piotr śr. 5,00 Brzenczka Dawid śr. 5,33 Zarówna Zofia śr. 5,29 Ruda Zofia śr. 5,29 Papiernik Igor śr. 5,43 Kobylak Jakub śr. 5,71 |
Potempa Agata śr. 5,29 Branicka Emilia śr. 5,43 Kaptur Paweł śr. 5,43 |
Klasa VIIa - I. Sedlaczek |
Klasa VIIb - M. Koczy |
Sobczyńska Julia śr. 4,77 Wierzbicki Andrzej śr. 4,79 Kurzyński Patryk śr. 5,17 Jaroniak Adam śr. 5,21 |
Basista Oliwia śr. 4,79 Strojny Agnieszka śr. 4,79 Jurek Michał śr. 4,93 Kondys Piotr śr. 5,14 Thomas Bartosz śr. 5,21 Zarówna Zuzanna śr. 5,36 Lazar Laura śr. 5,57 Hiltawska Paulina śr. 5,64 |
Klasa VIIc - S. Urbaniec |
Klasa VIIIa - K. Blicharczyk |
Ochwat Anna śr. 5,21 Ochrzal Marta śr. 5,29 |
Kwaśniewicz Kamil śr. 4,93 |
Klasa VIIIb - Z. Bobyk |
|
Tatarczyk Joanna śr. 5,29 Kędzior Miłosz śr. 5,36 |
|
Rok szkolny 2018/2019 II półrocze |
|
Klasa IVa - R. Klobuczek |
Klasa IVb - K. Apolony |
Jurek Aleksandra śr. 4,82 Budek Małgorzata śr. 4,83 Bernat Dorota śr. 4,83 Mrasek Natalia śr. 4,91 Rajchel Aleksandra śr. 4,92 Pazderyn Nadia śr. 4,92 Kucza Ewa śr. 4,92 Grochowska Natasza śr. 4,92 Bara Maksymilian śr. 4,92 Wszołek Dominik śr. 5,00 Pośpiech Emilia śr. 5,00 Melnarowicz Martyna śr. 5,00 Bielińska Agata śr. 5,17 Piechaczek Patrycja śr. 5,45 Sedlaczek Antonina śr. 5,58 Plewik Roksana śr. 5,67 Benedykt Miłosz śr. 5,67 Samaruk Jakub śr. 5,83 |
Wochnik Daniel śr. 4,75 Pączko Paulina śr. 4,82 Gembala Piotr śr. 4,82 Bułka Juliusz śr. 4,83 Borowska Julia śr. 4,91 Wołowiec Julia śr. 4,92 Białobrzeski Maciej śr.5,00 Anielska Anna śr. 5,08 Tworek Paweł śr. 5,18 Lubaszka Maja śr. 5,18
|
Klasa IVc - S. Kotula-Koczenasz |
Klasa IVd - S. Smandek |
Wielochowska Aleksandra śr. 4,75 Liebert Antoni śr. 4,82 Ochrzal Bartosz śr. 4,82 Pałka Olaf śr. 4,83 Pawłowski Piotr śr. 5,08 Zieliński Mateusz śr. 5,08 Kubica Julia śr. 5,17 Labocha Zuzanna śr. 5,58 Bunio Zuzanna śr. 5,75 Skoczewska Lena śr. 5,83 Galli Aleksandra śr. 5,92 Liszka Milena śr. 6,00 |
Thym Zuzanna śr. 4,91 Sławińska Magdalena śr. 5,18 Korniichuk Sofiia śr. 5,00 Kamińska Wiktoria śr. 5,08 Bilińska Maria śr. 5,17 |
Klasa IVe - A. Horak |
Klasa Va - K. Kapustka |
Luterek Anna śr. 4,75 Tańska Maja śr. 4,92 Główka Zuzanna śr.5,25 Larysz Natalia śr. 5,25 |
Marmol Dorota śr.4,75 Kuczyńska Patrycja śr.4,83 Dawid Pola śr.4,93 Hmielorz Julia śr.5,03 Kosik Kuba śr. 5,33 Jakosz Aleksandra śr. 5,58 |
Klasa Vb - I. Dziki |
Klasa Vc - Z. Adam |
Wójcicka Marta śr. 4,79 Osiecka Julia śr.4,83 Małecki Szymon śr.5,00 Staszewski Piotr śr. 5,17 Brzenczka Dawid śr. 5,25 Zarówna Zofia śr. 5,57 Ruda Zofia śr. 5,57 Papiernik Igor śr. 5,57 Kobylak Jakub śr. 5,71 |
Kaptur Paweł śr. 5,57 Branicka Emilia śr. 5,64 Potempa Agata śr. 5,64 |
Klasa VIa - I. Sedlaczek |
Klasa VIb - V. Urbas |
Bartosz Krakówka śr. 4,75 Alicja Socha śr. 5,00 Malwina Koczenasz śr. 5,08 Patryk Kurzyński śr. 5,17 Wojciech Banaszkowski śr. 5,21 Magdalena Wieczorek śr. 5,33 Julia Sobczyńska śr. 5,55 Andrzej Wierzbicki śr. 5,57 Adam Jaroniak śr. 5,58 |
Hula Marlena śr. 4,83 Liebert Maja śr. 4,83 Najdek Emilia śr. 4,83 Wąsik Amelia śr. 4,93 Kubaszek Jakub śr. 5,07 Sławek Marta śr. 5,08 Marciniak Oliwia śr. 5,14 Pospiech Marta śr. 5,17 Basista Oliwia śr. 5,29 Jurek Michał śr. 5,36 Strojny Agnieszka śr. 5,58 Zarówna Zuzanna śr.5,64 Kondys Piotr śr. 5,67 Thomas Bartosz śr. 5,93 Lazar Laura śr. 6,00 Hiltawska Paulina śr. 6,00 |
Klasa VIc - S. Urbaniec |
Klasa VIIa - K. Blicharczyk |
Żołneczko Lilianna śr. 4,79 Michalska Alexia śr. 4,83 Baranowska Oliwia śr. 4,83 Ciupke Elisabeth śr. 4,86 Kreuzer Maya śr. 4,92 Skoczewski Mateusz śr. 5,08 Bednarek Amelia śr. 5,54 Kanclerz Paulina śr. 5,55 Ochwat Anna śr. 5,64 Ohrzal Marta śr. 5,67 |
Piotr Kosztyła śr. 4,8 Kamil Kwaśniewicz śr. 5,27 |
Klasa VIIb - Z. Bobyk |
Klasa VIIIa - E. Kocyłowska |
Stankowicz Zuzanna śr. 4,8 Kędzior Miłosz śr. 5,67 Joanna Tatarczyk śr. 5,67 |
Klaudia Gross śr. 5,62 Kamila Budek śr. 5,64 |
Klasa VIIIb - J. Wydra |
Klasa VIIIc - K. Jasion |
Lach Martyna śr. 4,79 Król Julia śr. 4,79 Durka Anna śr. 4,79 Hula Maks śr. 4,84 Róż Wojciech śr. 4,95 Mazur Emilia śr. 5,0 Jurczyk Julia śr. 5,0 Pazderyn Iga śr. 5,05 Fedyszyn Marta śr. 5,16 Rudzinska Ewa śr. 5,21 Placek Bartosz śr. 5,28 Sedlaczek Bartłomiej śr. 5,44 Białuska Oliwia śr. 5,53 Paweł Lipczyk śr. 5,68 Laura Papiernik śr. 5,79 Kamila Lazar śr. 5,74 |
Śpiewak Patrycja śr. 4,84 Stajner Martyna śr. 5,11 Kolonko Alicja śr. 5,26 Walter Małgorzata śr. 5,26 Wiktoria Jaroszewicz śr. 5,42 Chrobak Amelia śr. 5,53 Górecka Magdalena śr. 5,68 Milena Gnot śr. 6,0 |
Rok szkolny 2018/2019 I półrocze |
|
Klasa IVa - R. Klobuczek |
Klasa IVb - K. Apolony |
Ewa Kucza śr. 4,75 Maksymilian Bara śr. 4,79 Natalia Mrasek śr. 4,82 Agata Bielińska śr. 4,88 Emilia Pośpiech śr. 4,92 Dorota Bernat śr. 4,92 Dominik Wszołek śr. 5,00 Martyna Melnarowicz śr. 5,00 Natasza Grochowska śr. 5,00 Aleksandra Rajchel śr. 5,08 Nadia Pazderyn śr. 5,17 Patrycja Piechaczek śr. 5,27 Jakub Samaruk śr. 5,42 Roksana Plewik śr. 5,50 Antonina Sedlaczek śr. 5,58 Miłosz Benedykt śr. 5,58 |
Julia Borowska śr. 4,82 Paweł Tworekśr. 4,91 Anna Anielska śr. 4,92 Maja Lubaszka śr. 5,00 |
Klasa IVc - S. Kotula-Koczenasz |
Klasa IVd - S. Smandek |
Antoni Liebert śr. 4,82 Bartosz Ohrzal śr. 4,82 Julia Kubica śr. 5,08 Piotr Pawłowski śr. 5,17 Mateusz Zieliński śr. 5,25 Zuzanna Labocha śr. 5,33 Lena Skoczewska śr. 5,58 Zuzanna Bunio śr. 5,58 Milena Liszka śr. 5,83 Aleksandra Galli śr. 5,83 |
Zuzanna Thym śr. 4,82 Maria Bilińska śr. 4,92 Sofia Korniichuk śr. 5,00 Magda Sławińska śr. 5,09 |
Klasa IVe - A. Horak |
Klasa Va - K. Kapustka |
Maja Tańska śr. 4,92 Zuzanna Główka śr. 5,08 Natalia Larysz śr. 5,25 |
Pola Dawid śr. 4,77 Julia Hmielorz śr. 4,85 Kuba Kosik śr. 5,17 Aleksandra Jakosz śr. 5,42 |
Klasa Vb - I. Dziki |
Klasa Vc - Z. Adam |
Piotr Staszewski śr. 5,0 Dawid Brzenczka śr. 5,0 Zofia Ruda śr. 5,23 Igor Papiernik śr. 5,31 Zofia Zarówna śr. 5,38 Jakub Kobylak śr. 5,54 |
Kaja Jakowyszczuk śr. 4,75 Paweł Kaptur śr. 5,08 Agata Potempa śr. 5,15 Emilia Branicka śr. 5,31 |
Klasa VIa - I. Sedlaczek |
Klasa VIb - V. Urbas |
Malwina Koczenasz śr. 4,75 Alicja Socha śr. 4,83 Patryk Kurzyński śr. 4,92 Magdalena Wieczorek śr. 5,0 Wojciech Banaszkowski śr. 5,0 Andrzej Wierzbicki śr. 5,07 Julia Sobczyńska śr. 5,18 Adam Jaroniak śr. 5,58 |
Marlena Hula śr. 4,75 Marta Pośpiech śr. 4,92 Jakub Kubaszek śr. 4,93 Oliwia Marciniak śr. 5,00 Marta Sławek śr. 5,00 Oliwia Basista śr. 5,14 Michał Jurek śr. 5,21 Agnieszka Strojny śr. 5,25 Piotr Kondys śr. 5,42 Zuzanna Zarówna śr. 5,50 Laura Lazar śr. 5,71 Bartosz Thomas śr. 5,71 Paulina Hiltawska śr. 5,93 |
Klasa VIc - L. Kiersz |
Klasa VIIa - K. Blicharczyk |
Alexia Michalska śr. 4,75 Oliwia Baranowska śr. 4,83 Mateusz Skoczewski śr. 4,92 Amelia Bednarek śr. 5,23 Paulina Kanclerz śr. 5,27 Anna Ochwat śr. 5,32 Marta Ohrzal śr. 5,42 |
Maya Ekiert śr. 5,14 Kamil Kwaśniewicz śr. 5,14 |
Klasa VIIb - Z. Bobyk |
Klasa VIIIa - E. Kocyłowska |
Joanna Tatarczyk śr. 5,29 Miłosz Kędzior śr. 5,36 |
Klaudia Gross śr. 5,1 Kamila Budek śr. 5,3 |
Klasa VIIIb - J. Wydra |
Klasa VIIIc - K. Jasion |
Bartosz Placek śr. 4,77 Ewa Rudzińska śr. 4,86 Bartłomiej Sedlaczek śr. 4,92 Paweł Lipczyk śr. 4,93 Kamila Lazar śr. 4,93 Oliwia Białuska śr. 5,07 Laura Papiernik śr. 5,36 |
Małgorzata Walter śr. 4,79 Alicja Kolonko śr. 4,79 Amelia Chrobak śr. 5,0 Wiktoria Jaroszewicz śr. 5,07 Magdalena Górecka śr. 5,21 Milena Gnot śr. 5,71 |
Klasa IVc - Z. Adam |
Klasa Va - I Sedlaczek |
Kaja Jakowyszczuk śr. 4,75 Nicola Tecler śr. 4,75 Marlena Wierzbowska śr. 4,75 Polina Haponenko śr. 4,8 Emilia Krzyżanowska śr. 4,82 Agata Potempa śr. 5,08 Emilia Branicka śr. 5,17 Paweł Kaptur śr. 5,17 |
Bartosz Krakówka śr. 4,82 Alicja Socha śr. 4,82 Patryk Kurzyński śr. 4,91 Magdalena Wieczorek śr. 5,0 Julia Sobczyń-ska śr. 5,0 Wojciech Banaszkowski śr. 5,0 Adam Jaroniak śr. 5,55 Andrzej Wierzbicki śr. 5,62 |
Klasa Vb - V. Urbas |
Klasa Vc - L. Kiersz |
Magda Auguścik śr. 4,82 Maja Liebert śr. 4,82 Adam Szczerba śr. 4,82 Marta Sławek śr. 4,91 Marlena Hula śr. 4,91 Amelia Wąsik śr. 4,92 Jakub Kubaszek śr. 5,0 Marta Pośpiech śr. 5,09 Piotr Kondys śr. 5,18 Michał Jurek śr. 5,23 Oliwia Marciniak śr. 5,23 AgnieszkaStrojny śr. 5,36 Oliwia Basista śr. 5,54 Zuzanna Zarówna śr. 5,62 Laura Lazar śr. 5,85 Bartosz Thomas śr. 5,85 |
Krzysztof Lalik śr. 4,75 Amelia Malgrab śr. 4,82 Lilianna Żołneczko śr. 4,83 Oliwia Baranowska śr. 4,91 Amelia Bednarek śr. 5,08 Mateusz Skoczewski śr. 5,08 Marta Ohrzal śr. 5,18 Paulina Kanclerz śr. 5,25
|
Klasa VIa - K. Blicharczyk |
Klasa VIb - Z. Bobyk |
Mikołaj Kaliniak śr. 4,77 Mateusz Gamrat śr. 4,82 Anna Staszewska śr. 4,91 Piotr Kosztyła śr. 5,0 Maya Ekiert śr. 5,18 Kamil Kwaśniewicz śr. 5,64 |
Miłosz Kędzior śr. 5,54 Joanna Tatarczyk śr. 5,62 |
Klasa VIIa - E. Kocyłowska |
Klasa VIIb - J. Wydra |
Klaudia Gross śr. 5,4 Kamila Budek śr. 5,56 |
Marta Fedyszyn śr. 4,75 Emilia Mazur śr. 4,75 Bartosz Placek śr. 4,75 Iga Pazderyn śr. 4,8 Ewa Rudzińska śr. 4,8 Oliwia Białuska śr. 5,0 Bartłomiej Sedlaczek śr. 5,0 Julia Jurczyk śr. 5,1 Kamila Lazar śr. 5,25 Paweł Lipczyk śr. 5,44 Laura Papiernik śr. 5,75
|
Klasa VIIc - K Jasion |
|
Alicja Kolonko 4,88 Małgorzata Walter 4,93 Wiktoria Jaroszewicz 5,13 Amelia Chrobak 5,19 Magdalena Górecka, 5,56 Milena Gnot 5,88 |
|