Jesteś tu: » Strona startowa » Indywidualne spotkania z rodzicami

Harmonogram indywidualnych kontaktów

nauczycieli z rodzicami w I półroczu

roku szkolnego 2016/2017


Lp.

Imię i nazwisko

nauczyciela

Dzień i godzina

Miejsce

1.

Adam Zuzanna

piątek 10.40-11.25

pokój naucz.

2.

Blicharczyk Karolina

poniedziałek 12.40-13.25

pokój naucz.

3.

Bobyk Zdzisława

środa 8.50-9.35

pokój naucz. lub sala nr 31

4.

Chlebek Urszula

piątek 13.40-14.25

świetlica

5.

Chowaniec Natalia

czwartek 13.00-14.00

świetlica

6.

Cieślak Karol

 

poniedziałek 9.45-10.20

biblioteka

7.

Ks. Dominik Grzegorz

czwartek 12.40-13.25

świetlica lub pokój nauczyc

8.

Draus Ewelina 

czwartek 13.00-14.00

świetlica

 9.

Gwóźdź Sandra

 

poniedziałek 9.45-10.40

świetlica

 10.

Jasion Katarzyna

poniedziałek 10.40-11.25

pokój naucz. lub sala nr 35

11.

Jureczka Iwona

środa 10.40-11.25

pokój naucz.

 12.

Karnaś Aleksandra

czwartek 12.30-13.25

świetlica

13.

Kalwala Janina

wtorek 10.00-11.00

biblioteka

14.

Kiersz Laura

wtorek 8.50-9.35

pokój naucz. lub sala nr 34

15.

Kocyłowska Elżbieta

wtorek 8.50-9.35

pokój naucz. lub sala nr 30

 16.

Koczy Marcin

wtorek 11.35-12.20

pokój naucz

 17.

Kołodziej Justyna

piątek 12.40-13.25

pokój naucz.

 18.

Konik-Wachowska Maja

czwartek 10.00-11.00

świetlica

 19

Kotula-Koczenasz Sylwia

poniedziałek 11.35-12.20

sala nr 16

20.

Kozdra Dorota

wtorek 12.40-13.25

sala gimnastyczna

 21.

Kunikowska-Bula Bożena

czwartek 9.45-10.30

pokój nauczycielski

 22.

Lipiec Andrzej

wtorek 11.35-12.20

sala gimnastyczna

 23.

Machalska Bożena

wtorek 10.40-1125

pokój naucz.

 24.

Mertuszka Ryszarda

środa 11.35-12.20

pokój naucz. lub sala nr 24

 25.

Młynarczyk Małgorzata

czwartek 7.30-8.00

piątek 7.30-8.00

sala nr 13

 26.

Muzyk Renata

poniedziałek 8.50-9.35

pokój nauczycielski

 27.

Ks. Nagel Zygmunt

czwartek 9.45-10.30

pokój naucz.

 28.

Procek Irena

poniedziałek 9.35-10.20

pokój naucz. lub sala 32

 29.

Riemel Małgorzata

wtorek 9.45-10.30

sala nr 9

 30.

Rzepiel Joanna

wtorek 9.45-10.30

pokój nauczycielski

 31.

Sedlaczek Iwona

piątek 8.00-8.45

pokój naucz. lub świetlica

 32.

Świst Dorota

czwartek 10.40-11.25

pokój naucz.

 33.

Urbas Violetta

czwartek 12.40-13.25

pokój naucz. lub sala 28

 34.

Wydra Justyna

czwartek 8.00-8.45

pokój naucz. lub sala nr 33

 

Poleć nasNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl