Cała szkoła czyta dzieciom

21 marca w SP 13 na sali gimnastycznej klasy I-III świętowały nadejście kalendarzowej wiosny. Pierwszym i najważniejszym punktem programu była akcja "Cała szkoła czyta dzieciom", podczas której dyrektorzy szkół SP 13 - B. Małek i Sylwia Madera oraz G5 - D. Malinowski wraz z pracownikami Szczęśliwej Trzynastki czytali uczniom wiersze.

Potem wszyscy mieli okazję zobaczyć przedstawienie teatralne pt. "Królewna Śnieżka" przygotowane przez wychowanków pań D. Świst i M. Riemel, inscenizację "Zwiastuny wiosny" w wykonaniu uczniów kl. Ic pod opieką p. B. Kunikowskiej-Buli, wysłuchano też piosenek o tematyce wiosennej zaprezentowanych przez grupę świetlicową p. Justyny Kołodziej i uczniów kl. Ia - podopiecznych p. D. Świst.

Po zakończeniu imprezy wszyscy wrócili do klas na pozostałe lekcje, a świętowanie rozpoczęli uczniowie klas IV-VI.

B. Machalska