Koło informatyczne

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów klas I - VI.

Prowadzi je nauczycielka zajęć komputerowych i informatyki Ryszarda Mertuszka.

Zajęcia informatyczne przeznaczone są dla uczniów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w posługiwaniu się komputerem, w znajomości obsługi poznanych na lekcjach programów, czy też korzystaniu z przeglądarki internetowej. Można też tutaj mile spędzić czas wolny.

rok szkolny 2013/2014

Zajęcia koła informatycznego odbywają się: w czwartki od 13.45 - 14.30

zajęcia wyrównawcze w piątki od godz. 13.45 - 14.30

Zapraszam chętnych uczniów!

Logo akcji "Bezpieczna przerwa" 2009

Uczniowie klas szóstych wzięli udział w szkolnym konkursie na logo akcji "Bezpieczna przerwa".

Do finału konkursu wybrano 16 prac. Spośród nich najlepsze okazały się prace Magdy Kulbaki z 6a, Dominiki Kowol z 6b oraz Pawła Fabiana i Mateusza Luci z 6a. Wyróżniono pracę Pawła Zemana za prostotę pomysłu.

Logo akcji "Zima w mieście 2008"

Praca Tomasza Mertuszki została zakwalifikowana do finału (do 10 najlepszych prac spośród ponad 70 zgłoszonych) Powiatowego Konkursu Grafiki Komputerowej na projekt logo. Tomek otrzymał nagrody od organizatorów konkursu. Gratulujemy!

Logo akcji "Lato w mieście 2007"

W czerwcu rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej na projekt logo "Lato w mieście 2007". Uczeń Mateusz Mulowski zajął drugie miejsce.