Festyn rodzinny

W piątek o godzinie 16.00  rozpoczął się na terenie naszej szkoły coroczny festyn rodzinny. Główni organizatorzy Rada Rodziców i rodzice uczniów oraz wszyscy pracownicy szkoły spisali się znakomicie. Festyn należał do bardzo udanych. Nie było chwili na nudę! Wciąż się coś działo. Występom uczniów SP 13 towarzyszyły pokazy sprzętu i samochodów Policji oraz Straży Granicznej, pokazy zapaśników Unii Racibórz, szczudlarzy z Zakładu Poprawczego. Można było zrobić sobie zdjęcie w Foto - budce, wziąć udzial w konkursach, zjechać na dmuchanej zjeżdżalni, czy posmakować waty cukrowej. Dla zgłodniałych był grill - kiełbaski, hamburgery i frytki oraz kawiarenka z ciastem, kawą i zimnymi napojami. Jak co roku prowadzona była sprzedaż cegiełek na rzecz Rady Rodziców. Głównymi punktami festynu stały się licytacja pięknego tortu oraz roweru. Obie wzbudziły wiele emocji! Na koniec wręczono dyplomy uczniom za udział w konkursie na projekt nakrycia głowy.
Festynowi towarzyszyła charytatywna zbiórka na leczenie Mamy jednego z uczniów naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom wspólnej zabawy i zapraszamy za rok!