Innowacja pedagogiczna "Oswajamy obce słówka"

Nasza szkoła od września bierze udział w VII Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół w ramach innowacji pedagogicznej "Oswajamy obce słówka" realizowanej przez nauczycielki języka niemieckiego (panią Zuzannę Adam) i angielskiego (panią Karolinę Blicharczyk). Uczniowie systematycznie doskonalą swoją znajomość słownictwa z języków obcych, poszerzając tym samym swoje kompetencje językowe. Od lutego zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w VIII Edycji.

Insta.Ling to aplikacja do szybkiej nauki słówek, dostarczająca nauczycielom szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów. Nauka odbywa się w ciekawej i nienużącej formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania – jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać nie tylko w domu, lecz również na wyjeździe (na komputerach stacjonarnych, tabletach i telefonach komórkowych).