Szanowni Państwo – Rodzice uczniów klas VI

Dnia 16.05.2016r. o godz. 16.30 w sali nr 32 odbędzie się spotkanie z p. Stanisławem Maciaszkiem – terapeutą i kierownikiem Śląskiego Centrum Profilaktyki i Psychoterapii. Pan Maciaszek na zaproszenie naszej szkoły opowie rodzicom o najważniejszych problemach dotyczących uzależniania się młodych ludzi od narkotyków oraz podpowie w jaki sposób rodzice mogą zapobiec tym problemom.

W tym samym dniu Państwa dzieci będą miały zajęcia n.t. „Marihuana – prawda i mity”, w czasie których terapeuta udowodni uczniom, że marihuana jest substancją niebezpieczną, a jej branie prowadzi do wielu problemów na wszystkich płaszczyznach życia.

Pan Maciaszek już gościł w naszej szkole i został bardzo pozytywnie oceniony oraz uczniów i rodziców. Spotkanie to jest niepowtarzalną okazją do kontaktu z profesjonalistą, prowadzącym terapię uzależnionej od narkotyków i dopalaczy młodzieży (nawet gimnazjalistów) i ich rodzin.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Pedagog szkolny i wychowawcy klas VI.