Sukcesy sportowe

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Olimpiadzie Lekkoatletycznej. Startowali w wielu konkurencjach. Najlepszy wynik oraz I miejsce uzyskały Laura Siwak w rzucie piłeczką palantową (40 m)  i Wiktoria Wilusz w biegu na 60 m. Martyna Borkowska w kategorii wiekowej kl. V-IV zdobyła II miejsce w rzucie piłeczką palantową, to samo miejsce zajął Oliwier Bulak w skoku w dal (wynik: 3,98).  III miejsce uzyskał Jakub Kustos w rzucie piłeczką palantową (43,5 m), a Maciej Szuła w tej samej konkurencji znalazł się na IV miejscu (43 m). Gratulujemy!

Pozostałe wyniki naszych zawodników:

60 m dziewczęta kl. V-VI - Weronika Bugla - 12 miejsce

60 m chłopcy kl. VI - Michał Brodala - 5 m.

600 m dziewczęta kl. VI - Julia Auguścik - 6 m.

1000 m chłopcy kl. V-IV - Borys Brodala - 15 m.

1000 m chłopcy klasy V-IV - Szymon Konopka - 15 m., Krzysztof Gomółka - 17 m., Mateusz Klimas - 19 m.

skok w dal dziewczęta kl. VI - Martyna Sapa - 9 m. (wynik 3,12 m)

Gratulacje dla młodych sportowców i nauczycieli Doroty Kozdry i Andrzeja Lipca.