Festyn rodzinny

19. czerwca odbył się w szkole coroczny festyn rodzinny organizowany przez Radę Rodziców dla rodziców i uczniów naszej szkoły. Tradycyjnie już przygotowano mnóstwo atrakcji. Nasi młodzi zapaśnicy z Unii zaprezentowali rozgrzewkę i krótki pokaz zdobytych umiejętności. Przez cały czas trwania imprezy talentem wokalnym i tanecznym popisywali się chętni uczniowie klas I-VI. Dzieci śpiewały po polsku, niemiecku i angielsku. Tańczyły układy wymyślone przez siebie. Mieliśmy też pokaz Zumby. Można było też zmienić fryzurę, pomalować twarz i wypróbować swoje umiejętności w układaniu kubków. Dla chętnych przygotowany był też sprawnościowy tor przeszkód.

Dostępna była kawiarenka, w której można było kupić soczek, kawę i ciastka. Ciasto zostało upieczone i ofiarowane przez mamy uczniów. W stołówce szkolnej można było dostać coś ciepłego, m.in. przepyszne sajgonki. Nie zabrakło też ulubionych przez dzieci frytek.

Kulminacyjnym momentem była licytacja wspaniałego tortu przygotowanego przez p. Pańczyniak, mamę Samuela i Oliwiera. Tort przypominał budowlę z klocków Lego. Licytację wygrała Natasza Malinowska z kl. VIb. Gratulujemy refleksu Nataszo!

Rodzice z dziećmi wzięli udział w zabawnych konkursach: napełniali wodą butelki, kręcili hula-hoop na biodrach i na szyi! Konkurencje te sprawiły uczestnikom i widzom mnóstwo radości. Sprzedawano też gazetkę szkolną "Non-Stop13".

Po godzinie 19. dyrektor szkoły podziękowała wszystkim za przybycie i ogłosiła zakończenie festynu. Następna impreza za rok! Zapraszamy serdecznie!