Informacje dla rodziców przyszłych klas I

Informacje poruszane na zebraniu z rodzicami przyszłych uczniów klas pierwszych w dniu 11.06.2015 r.

1. Prośba o uzupełnienie brakującej dokumentacji (wnioski na jęz. niem., karty zgłoszenia do szkoły),
2. Ankiety z danymi dziecka, karty zgłoszenia do świetlicy, zgody na: religię, gimnastykę korekcyjną, naukę pływania, zajęcia ogólnorozwojowe na Unii, obiady na stołówce szkolnej, zgoda na użycie wizerunku dziecka i przetwarzanie danych osobowych – zwrot wypełnionych dokumentów do 15.07.2015r. do sekretariatu szkoły.

3. Wyposażenie ucznia klasy pierwszej:

• lekki, mały tornister, piórnik, śniadaniówka,
  • tenisówki na jasnej podeszwie + strój na w-f, strój kąpielowy + czepek na basen, obuwie zmienne,
  • teczka papierowa z rączką + materiały plastyczne (blok, papier kolorowy, klej, nożyczki, farby, pędzel, kredki), teczka z gumką na prace.

4. Rozpoczęcie roku szkolnego + uroczystość „Pasowania na ucznia” – 1 września 2015 r. godz. 9:45. Zbiórka w salach lekcyjnych, zgodnie z rozpiską (rodzice przynoszą „rogi obfitości – tzw. tyta” wg. uznania do sali).

5. Zebranie z wychowawcami – 7.09.2015 r., godz. 16:30 w salach lekcyjnych.

6. W drugim tygodniu września firma Mawi wykonuje zdjęcia klas pierwszych (grupowe, legitymacyjne).

Wychowawstwa i sale lekcyjne:

Ia – Renata Muzyk s. 11

Ib – Małgorzata Sochacka – s. 10

Ic – Sylwia Kotula-Koczenasz s. 16

Id – Joanna Rzepiel s. 3

Ie – Sandra Gwóźdź s.4

Podręczniki i ćwiczenia uczniowie otrzymują w ramach dotacji MEN – za darmo na początku roku szkolego.

Do zajęć dodatkowych: religii i języka niemieckiego – rodzice kupują podręczniki, zgodnie z wykazem umieszczonym na stronie internetowej.

Bogusława Małek