Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października 2014 roku obchodziliśmy w naszej szkole święto nauczycieli i pracowników oświaty.

O godz. 10.00 rozpoczęło się w sali gimnastycznej uroczyste spotkanie pracowników szkoły i uczniów. Imprezę otworzyła dyrektor Bogusława Małek, która przekazała wszystkim życzenia, podziękowania oraz wręczyła swoim pracownikom nagrody w dowód uznania ich pracy. Wyróżnione zostały: Sylwia Madera, Małgorzata Riemel, Bożena Machalska, Dorota Świst, Bożena Kunikowska – Bula, Sylwia Kotula – Koczenasz, Elżbieta Kocyłowska, Violetta Urbas, Karolina Blicharczyk, Ryszarda Mertuszka, Dorota Kozdra, Sylwia Seidler, Celina Sługa, Renata Kliza, Zofia Mazur, Rita Kowalczyk, Krystyna Cyganek.

W dalszej części spotkania głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców Anna Pych, która złożyła gorące życzenia oraz podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie dzieci.

Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni zobaczyli program artystyczny w wykonaniu Teatru Trzynastka, przygotowany pod kierunkiem Z. Bobyk oraz E. Kocyłowskiej. Nad nagłośnieniem uroczystości czuwał Andrzej Lipiec.

Poprzez słowo, śpiew i taniec uczniowie wyrazili swoją wdzięczność i szacunek wszystkim nauczycielom. Przedstawienie wypadło znakomicie. Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Za wszystkie oznaki sympatii, życzenia, słowa wsparcia i zrozumienie oraz uśmiechy - bardzo dziękujemy.