Festyn rodzinny

W piątek, 6. czerwca odbył się w naszej szkole festyn rodzinny. Na placu szkolnym zgromadziło się wielu rodziców i uczniów. Uroczyste otwarcie festynu ogłosiła dyrektor B. Małek.

W trakcie imprezy miały miejsce liczne występy dzieci: śpiewano piosenki, recytowano wiersze oraz odbyły się pokazy taneczne.

Kiedy ktoś zgłodniał, mógł zakupić w kawiarence szkolnej ciastko, kiełbaski, wypić kawę, herbatę lub napój owocowy. Na placu dzieci mogły kupić też frytki.

O godz. 17.00 rozpoczęła się "licytacja" tortu czekoladowego. Wygrała Ania z IIa. Tortem podzieliła się z klasą, sprawiła tym mnóstwo radości swoim kolegom i koleżankom.

Zgromadzeni mieli też okazję obejrzeć pokazy walk Aikido. Czas minął bardzo szybko, gdyż dzieci absorbowały uwagę wszystkich. Wspaniale się zaprezentowały w czasie swoich występów.

Około godziny 19.15 Dyrektor zakończyła tegoroczny festyn.

Dziękujemy wszystkim Mamom, które upiekły przepyszne ciasta do kawiarenki, oraz zajmowały się sprzedażą frytek.

Zapraszamy wszystkich za rok!