Konkurs "Mam talent"

Już od kilku tygodni uczniowie wiedzieli, że w szkole zorganizowany będzie konkurs „Mam talent”. Zgłosiło się wielu chętnych z różnymi talentami. Eliminacje przeszło10 uczestników indywidualnych i 5 zespołów.

Wczesnym rankiem, 19 kwietnia cała szkoła zgromadziła się w sali gimnastycznej, aby obserwować występ finalistów. Przed publicznością wystąpili: J. Szweda, D. Lazar, T. Kędzior, „DENS”, „Miszmasz”, M. Kocoń, Ł. Kołodziej, J. Król, O. Figurniak, T. Szuła, „Super Trio”, M. Keler, M. Zarzecka, M. Potoczny, A. Nowakowski.

Wyróżnienia otrzymali: Tomek Szuła za marsz z pałeczką, Łukasz Kołodziej oraz Miszmasz.  Łukasz zaprezentował FlashCups. To  niesamowita zabawa, a w niektórych państwach nawet sport! Ustawiał  plastikowe kubki w różnych konfiguracjach, w bardzo szybkim czasie. Miszmasz, czyli Julia Kozyra i Julia Zgol wystąpiły w tańcu w formie kabaretu. One też zdobyły nagrodę publiczności!

Trzecie miejsce zajęło „Super Trio” w składzie: Julia Król, Oliwia Białuska i Laura Papiernik za taniec z pomponami i pałeczkami. A ex aequo z nimi 3 m. zajął Tymoteusz Kędzior, który zagrał na akordeonie.

Na drugim miejscu znalazł się Dominik Lazar, który wystąpił z pacynkami w scence „Szanuj las”.

Pierwsze miejsce zdobyła Ola Figurniak. Bardzo pięknie zaśpiewała swoją piosenkę.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodycze, a zwycięzcy nagrody rzeczowe. Gratulujemy wszystkim!