Dzień otwarty za nami

17 marca SP 13 otworzyła swoje podwoje dla wszystkich, którzy chcieli na własne oczy zobaczyć szkołę, obejrzeć program artystyczny przygotowany przez klasy pierwsze (sześciolatki i siedmiolatki) i spotkać się z nauczycielami.

Przedstawienie rozpoczęło się o godz. 10.00. Tematem przewodnim była wiosna. Występ przygotowały ze swoimi uczniami nauczycielki J. Kołodziej, M. Riemel, B. Kunikowska-Bula oraz S. Kotula-Koczenasz. Dzieci wspaniale się zaprezentowały.
Wszystkie klasy zostały otwarte dla gości. Rodzice z dziećmi mieli możliwość obejrzenia miejsc, w których od września będą się uczyć uczniowie klas pierwszych. Odwiedziła nas Maria Szymanowska, przedstawiciel Śląskiego Kuratorium Oświaty Delegatury w Rybniku, która również zwiedziła naszą placówkę.
Dziękujemy za przybycie dzieciom i ich rodzicom. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie we wrześniu.