Sukcesy naszych uczniów

Nasi uczniowie godnie reprezentują klub Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie Racibórz na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

Emilia Daszewska  zdobyła tytuł Mistrzyni Polski na desce SUP podczas Mistrzostw Polski w Rogoźnie, Pokazała klasę również podczas Pucharu Polski w Wałczu, gdzie dwukrotnie stawała na najwyższym stopniu podium, zdobywając dwa puchary Polski w kategorii dziewcząt w kategorii wiekowej młodzik .

Wspaniałe wyniki  uzyskał również Tobiasz Otlik, który zdobył 4 miejsce podczas Mistrzostw Polski w Rogoźnie, zabrakło mu niespełna 0,4 s do medalu. Po emocjonującym wyścigu o brązowy medal podczas Pucharu Polsku wywalczył 3 miejsce w Sprincie.

Jesteśmy z Was dumni! Szkoda, że dopiero teraz dowiadujemy się o Waszych sukcesach.