Weź ze sobą miłe słowo...

Witajcie Dzieciaki!

Dziś mamy dla Was wyjątkową propozycję. W galerii znjadziecie plakat do wydrukowania. Możecie kilka wydrukować i przykleić np. na tablicy ogłoszeń na klatce schodowej lub w zaprzyjaźnionym sklepie czy innym miejscu do którego często zaglądacie. Do plakatu dołączone są różne tekściki, które można odrywać i zabrać ze sobą lub podarować komuś, aby wywołać uśmiech na twarzy, czy poprawić nastrój. To drobny gest, a może sprawić wiele radości. Pamiętajcie, że życzliwość, uprzejmość, dobro, przyjaźń to cenne wartości w kontaktach z innymi i nie powinniśmy o tym zapominać na co dzień.

Dziś pogoda raczej nie zachęca do wyjścia na podwórko, więc aby się nie nudzić mamy dla Was jeszcze zagadki do rozkodowania i lubianą przez Was zabawę rysunkową. Rzucamy kostką do gry (na pewno znajdziecie w swoich planszówkach) i rysujemy twarze zgodnie z wyrzuconą liczbą oczek. Udanej zabawy!