Rozstrzygnięcie szkolnych konkursów z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Bioróżnorodności

Z przyjemnością informujemy, że konkursy organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Bioróżnorodności zostały rozstrzygnięte. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłanie prac. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem waszego talentu i zaangażowania. Komisja konkursowa w składzie:

p. Violetta Urbas, p. Alicja Grabiec, p. Iwona Sedlaczek, p. Katarzyna Kapustka i p. Katarzyna Orłowska dokonała oceny nadesłanych prac.

Zdecydowaliśmy wyróżnić następujące prace:

a) „Bioróżnorodność w dobie koronawirusa” - w kategorii film:

- I miejsce – Juliusz Bułka kl. 5b

- II miejsce – Joanna Tatarczyk kl. 8b

- III miejsce – Malwina Koczenasz i Amelia Wąsik kl. 7b

- wyróżnienie – Paweł Kaptur i Nicola Tecler kl. 6c

b) „Co Ty możesz zrobić dla bioróżnorodności” - w kategoriach:

- wiersz: Zuzanna Labocha kl. 5c (I miejsce)

- praca plastyczna: Julia Hmielorz kl. 6a (II miejsce),

wyróżnienia: Julia Kuc kl. 6b, Maria Bilińska kl. 5b

- kompozycja muzyczna: Bartosz Thomas, Agnieszka Strojny, Laura Lazar, Jakub Kubaszek kl. 7b (III miejsce)

Dyplomy dla wszystkich uczestników konkursów zostaną przesłane drogą elektroniczną.

Gratulujemy!

I miejsce Juliusz Bułka                                                                      II miejsce Joanna Tatarczyk

III miejsce Amelia Wąsik i Malwina Koczenasz                           Wyróżnienie Paweł Kaptur i Nicola Tecler

I miejsce Zuzanna Labocha