Dzień Dziecka w świetlicy

Kochane Dzieciaki!

Dziś święto wszystkich Dzieci! Życzymy Wam samych beztroskich chwil. Niech uśmiech zawsze gości na Waszych twarzach, a każdy dzień niech będzie nową, wspaniałą przygodą. Spełniajcie swoje marzenia!

Dzisiejszy dzień to okazja, aby przypomnieć sobie prawa i obowiązki wszystkich dzieci. Są na świecie rzeczy jednakowe dla wszystkich ludzi - to prawa. Każdy człowiek ma swoje prawa, normy, które go chronią i pozwalają funkcjonować w społeczeństwie, państwie. Należy pamiętać, że oprócz praw, każdy z nas ma obowiązki- również dzieci.

Nie zapominajcie o tym Mrugnięcie

Zajrzyjcie jeszcze do galerii. Znajdzieci tam prawa dziecka umieszczone każde na osobnej grafice oraz kolorowankę z okazji Waszego święta. Cudownego dnia KochaniMrugnięcie