UWAGA WAŻNE: Zarządzenie Dyrektora w sprawie procedury BHP w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19

Pani Dyrektor  wydała Zarządzenie i ustaliła procedurę  BHP w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19 obowiązującą od  25maja 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 13  w Raciborzu. Celem niniejszej procedury jest ustalenie sposobu postępowania dla zapewnienia bezpieczeństwa i higieny dzieci objętych opieką placówki i ich rodziców oraz pracowników świadczących pracę w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19 na terenie szkoły zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego , Ministra Zdrowia oraz MEN w związku z przywróceniem zajęć opiekuńczo- wychowawczych z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III oraz konsultacji dla uczniów klas VIII.