Papierowy wianek wielkanocny

Witajcie kochani!

Święta już dosłownie za kilka dni, więc to ostatni moment, aby przygotować ozdoby, które upiększą Wasze pokoje czy mieszkania na ten szczególny czas. Dziś mamy dla Was propozycję prostego do wykonania wianka wielkanocnego z papierowych pisanek i zajączka, który można powiesić w oknie lub na drzwi. W galerii znajdziecie szablony, które wystarczy wydrukować i odrysować sobie na twardszym papierze, aby Wasza ozdoba była trwalsza. Pisanki można wyciąć z kolorowego papieru lub samodzielnie pokolorować, udekorować wg własnego pomysłu. Pracę ułatwi Wam filmik, w którym pokazano krok po kroku jak wykonać wianuszek. W filmie wykorzystano talerzyk papierowy jako podstawę wianka, ale jeśli nie macie w domu talerzyka można po prostu wyciąć obręcz z tekturki.

Pamiętajcie, że możecie pisać do nas oraz wysyłać zdjęcia swoich prac, pomysłów na adres swietlica.sp13@interia.pl .

Życzymy Wam spokojnych, zdrowych i mimo wszystko radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zajrzyjcie do nas za tydzień w środęMrugnięcie