Dzień wiosny

Dzień wiosny zawsze obchodzony jest w naszej szkole bardzo radośnie. I tym razem nie mogło być inaczej! Całą imprezę przygotował samorząd szkolny pod kierunkiem p. Zdzisławy Bobyk. Klasom przydzielono do wykonania różne zadania. Do dnia wiosny trzeba było odpowiednio się przygotować, a potem zaprezentować przed wszystkimi zebranymi w sali gimnastycznej. Wyniki turnieju wiosennego:

W grupie wiekowej IV-V: I miejsce - klasa IVc, II miejsce - klasa IVe, III miejsce - klasa IVb.

W grupie wiekowej VI-VII: I miejsce - klasa VIb, II miejsce - klasa VIa, III miejsce - klasa VIIb.

Klasy, które zajęły pierwsze miejsca w nagrodę będą mogły pójść np. do kręgielni. Wyjście sponsoruje Rada Rodziców. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!