II miejsce naszych koszykarek w Półfinale Wojewódzkim Koszykówki Dziewcząt Wojewódzkich Igrzysk Dzieci

Jest to ogromne osiągnięcie i awans po wygranej w finale rejonowym. Walka była zacięta i na bardzo wysokim poziomie, mierząc się
z najlepszymi.

Sukces naszych dziewcząt potwierdza fakt, że aby rozwijać swoje pasje i dążyć do celu trzeba być cierpliwym i wytrwałym w swoich treningach. Ciężka praca sportowca uwieńczona zostaje sukcesem!

Oto najlepsza drużyna w mieście i w rejonie:
Natalia Larysz, Zuzanna Główka, Maja Bogusz, Majka Nieckarz, Karolina Dziewior, Zuzanna Hanusek, Laura Strychasz, Magdalena Luleczka, Amelia Zjawin, Lena Zubko, Aleksandra Marzęta, Oliwia Kowalska.

Rezultat półfinału wojewódzkiego:
I miejsce Wodzisław Śl.