Ubezpieczenia uczniów 2020/2021

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Risk, obejmuje uczniów SP13  ochroną ubezpieczeniową w terminie od 01.09.2020 do 31.08.2021

Numer polisy:  EDU A/P 081066 (proszę,na ten numer powoływać się w przypadku zgłoszenia szkody) składka 60 zł

Polisę i aneks ubezpieczenia,zostanie podpisana pod koniec października, po zakończeniu zbierania składek.

Każdy Rodzic, który opłaci składkę za dziecko do 31 września, uczestniczy w ubezpieczeniu z ochroną od 01 września. Poniżej dane do przelewu:

TERMIN PŁATNOŚCI ZA SKŁADKĘ UBEZPIECZENIA: do 31 września 2020

SKŁADKA: 60 zł

NR KONTA: 52 1140 2004 0000 3602 8033 9609

TYTUŁEM: imię nazwisko dziecka /dzieci oraz klasa

ODBIORCA: Ubezpieczenia z Rabatem

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ważne, w zakresie ubezpieczenia świadczenie z odpowiedzialnością w przypadku pandemii i epidemii z tytułu pobytu w szpitalu w wyniku choroby. Polisa obejmuje ochroną dzieci w szkole, domu, na wakacjach oraz podczas treningów.

Główne atuty:

1. Wysokie sumy ubezpieczenia w stosunku do składki.

2. Wysokie świadczenie oraz tak zwane BÓLOWE( np. przy stłuczeniu)

3. Koszty prywatnej rehabilitacji po zdarzeniu nnw oraz odbudowy zębów  stałych do 3000 zł

4. HIT Pobyt w szpitalu z KAŻDEGO POWODU 100 zł za dzień

5.Pogryzienie przez psa oraz pokąsanie i ukąszenie.

6.Zwrot za zakup lub naprawę okularów i aparatów słuchowych

7.Pakiet KLESZCZ i rozpoznanie boreliozy.

Wszelkie zapytania dotyczące zawarcia umowy ubezpieczenia lub szczegółów związanych z ubezpieczeniem prosimy kierować do dedykowanego Opiekuna Szkoły:

IMIĘ I NAZWISKO: Darek Drzeniek
TELEFON: 509 550 360