Święto Komisji Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest uroczyście obchodzony w instytucjach związanych z edukacją, jest okazją do nagradzania wyróżniających się dla edukacji osób. W SP13 odbyła się akademia. Uroczystość została uświetniona występem Teatru Trzynastka.

Program artystyczny przygotowały jak zwykle Z. Bobyk i E. Kocyłowska we współpracy z K. Jasion, A. Lipcem i D. Domin.

Tym razem była to I Szkolna Gala Oskarowa. Wyróżniono 20 osób - nauczycieli i pracowników obsługi, którym uczniowie przyznali Oskary w różnych kategoriach. Każdy wyróżniony miał okazję wysłuchać piosenki lub wiersza przygotowanego specjalnie dla niego. Było zabawnie i wesoło. Na zakończenie uczniowie wręczyli każdemu nauczycielowi kwiatek.

W części oficjalnej głos zabrała dyrektor szkoły Bogusława Małek, która złożyła nauczycielom życzenia z okazji  Święta Edukacji Narodowej, oraz wręczyła niektórym z nich i pracownikom obsługi przyznane przez siebie nagrody.