Turniej wiosenny

22 marca zorganizowano w SP13 turniej wiosenny dla uczniów klas IV-VI. Organizatorzy przygotowali zadania sprawdzające wiedzę uczniów, zręczność i pomysłowość.

Delegaci klas mogli popisać się znajomością krajów  europejskich i ich stolic oraz znanych zabytkowych budowli. Całe klasy wzięły udział w budowie wież z butów i strojeniu Marzanny. Wybrani chłopcy mogli popisać się zręcznością w odbijaniu piłeczki rakietką do tenisa stołowego.  Wszyscy bawili się doskonale. Na koniec zatańczyły Agnieszka i Magda z klasy VIb. Każde zadanie było oceniane i punktowane przez jury. Po podsumowaniu wyników okazało się, że zwycięzcą została klasa VIa (39 pkt.). Drugie miejsce zajęła IVb (38 pkt.), a trzecie Vb (36 pkt.). Kolejne miejsca zajęły VIb, IVa i IVa. Każda klasa otrzymała kolorowy dyplom. Gratulujemy wszystkim!

Turniej przygotowały nauczycielki: Justyna Wydra, Irena Procek i Karolina Blicharczyk, a prowadził Karol Cieślak.