Święto Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, polskie święto oświaty, obchodziliśmy bardzo uroczyście. O godz. 10.00 rozpoczęło się w sali gimnastycznej spotkanie zaproszonych gości - nauczycieli emerytów, obecnych pracowników szkoły i uczniów. Zgromadzonych powitała serdecznie dyrektor szkoły Bogusława Małek i złożyła wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności oraz zadowolenia z trudnej i niezmiernie ważnej pracy. Następnie wręczyła nagrody wyróżniającym się w pracy pracownikom szkoły.

Nagrody Dyrektora otrzymali: Urszula Chlebek, Zdzisława Bobyk, Elżbieta Kocyłowska, Andrzej Lipiec, Katarzyna Jasion, Janina Kalwala, Justyna Kołodziej, Sylwia Kotula-Koczenasz, Małgorzata Młynarczyk, Renata Muzyk, Justyna Wydra, Grażyna Kalwala.

Na zakończenie akademii wystąpił Teatr Trzynastka z zabawnym przedstawieniem "Jak wyginęli królewicze", które bardzo spodobało się zebranej publiczności. Nie zabrakło w nim dowcipnych tekstów, znakomitych piosenek i wspaniałej choreografii.