Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci - zabawa czytelnicza :)

Drodzy Rodzice, kochani uczniowie,
pragnę gorąco zaprosić wszystkich chętnych do wspólnej zabawy czytelniczej. Od dzisiejszego dnia ( 2 kwietnia) kiedy to obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci na stronie naszej szkoły oraz na stronie Facebook pojawią się materiały do pobrania (Dzienniczek Czytelniczy, Piramida Czytelnicza, Drzewko Czytelnicze) poprzez wypełnienie których uczniowie mogą podzielić się ze mną oraz ze swoimi koleżankami i kolegami swoimi wyborami czytelniczymi. Jeśli dzieci mają czas i ochotę napisać co aktualnie czytają bądź mają swoje ulubione książki które sprawiły że pokochali czytanie, zachęcam do pisania recenzji oraz wysyłanie ich wraz ze zdjęciami (zdjęcia nie są obowiązkowe) na adres bibliotekasp13raciborz@gmail.com. Najciekawsze prace zostaną opublikowane w naszych social mediach. Dla najbardziej aktywnych uczestników zabawy po powrocie do szkoły zostaną przygotowane upominki.
Gorąco zachęcam do udziału oraz do kontaktu ze mną.

Pozdrawiam czytelniczo!
nauczyciel bibliotekarz