Wyniki konkursów profilaktycznych

W piątek, 16.10. 2018 r. ogłoszono wyniki konkursów profilaktycznych i rozdano nagrody. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Wyniki konkursu dla klas I-III "Alkohol szkodzi zdrowiu":

I miejsce Bianka Michniewicz kl. IIIa ex aequo Zofia Urbas kl. IIIb

II miejsce Ewa Tyz kl. Ia ex aequo Zuzanna Rauch kl. IIc

III miejsce Adam Grochowiecki kl. IIIa ex aequo Magdalena Zalewska kl. IIc

Wyróżnienia: Kacper Grabiniok kl. IIIa, Natalia Łatka kl. Ib, Lena Kaczmarek kl. Ib, Anna Wawryszczuk kl. Ib, Maja Samaruk kl. Ia, Adam Szczepańczyk kl. IIb, Nicol Kitel kl. Ib, Michelle Kaczmarek kl. IIIa, Dominik Szymonek kl. IIIa, Anna Duda kl. Ib, Katarzyna Szmig kl. Id, Bartek Szmig kl. IIIa,  Filip Dudkiewicz kl. Ib, Julia Duda kl. IIIb, Kamil Pazurek kl. IIc, Iga Buczarska kl. IIIa, Jakub Marciniak kl. IIIa,  Tomasz Szczepańczyk kl. IIIa, Barbara Placek kl. IIIb, Oliwia Kauczor kl. IIIa.

Wyniki konkursów dla klas IV-VIII

"Alkohol szkodzi zdrowiu"

I miejsce  Zuzanna Zarówna kl. VIb

II miejsce Aleksandra Jakosz kl. Va

III miejsce Wiktor Lamla kl. Va

Wyróżnienia: Aleksandra Wielochowska kl. IVc, Milena Liszka kl. IVc, Aleksandra Galli kl. IVc, Julia Kubica kl. IVc, Antonina Sedlaczek kl. IVa, Miłosz Benedykt kl. IVa, Jakub Samaruk kl. IVa, Aleksandra Jurek kl. IVa, Małgorzata Budek kl. IVa, Dorota Bernat kl. IVa.

"Narkotyki, dopalacze - umiem odmawiać"

I miejsce Laura Lazar kl. VIb

II miejsce Joanna Tatarczyk kl. VIIb

III miejsce Piotr Gembala - kl. IVb ex aequo Klaudia Kafara kl. Va

Wyróżnienia: Natalia Riemel kl. VIb, Anna Ochwat kl. VIc, Maya Ekiert kl. VIIa, Anna Staszewska kl. VIIa, Bartosz Thomas kl. VIb, Julia Kubica kl. IVc, Antonina Sedlaczek kl. IVa, Marta Sławek kl. VIb, Ewa Kucza kl. IVa, Alicja Socha kl. VIa, Oliwia Basista kl. VIb, Miłosz Benedykt kl. IVa, Zuzanna Zarówna kl. VIb, Paulina Hiltowska kl. VIb, Marta Wójcicka kl. Vb, Zofia Zarówna kl. Vb, Ivo Lenard kl. IVc, Zofia Kołodziej kl. IVb, Emilia Pośpiech kl. IVa, Roksana Plewik kl. IVa.

"Narkotyki, dopalacze - umiem odmawiać" - ulotka

I miejsce Klaudia Gross

II miejsce Marta Ochrzal

III miejsce Kamila Kasprów

Wyróżnienia: Julia Kostka, Teodor Ptashnikov, Alexia Michalska, Julia Poloczek, Marta Fedyszyn, Anna Durka, Anna Ochwat, Martyna Niedźwiecka, Kamila Budek.