Pasowanie na Świetlika

19 października 2018 r. zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie klas I zostali przyjęci do grona Świetlików. Kandydaci do tego zaszczytnego tytułu nie mieli jednak łatwo. Musieli wykonać specjalne zadania, odpowiedzieć na pytania nauczycielek, poznać smaki lasu, by ostatecznie dostąpić zaszczytu pasowania, którego dokonała pani dyrektor szkoły Bogusława Małek wraz z panią wicedyrektor Sylwią Maderą i panią wicedyrektor Violettą Urbas. Występ dzieci oraz podkład muzyczny przygotowała p. Iwona Sedlaczek z uczniami kół artystycznych, a o oprawę muzyczną zadbał p. Andrzej Lipiec.

Gratulujemy nowym członkom świetlicowej rodziny, czeka Was teraz wiele wspaniałych przygód! I pamiętajcie – przychodząc na świetlicę – zabieramy ze sobą zawsze dobry humor! :)