Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Zapraszamy uczniów do rowerowej rywalizacji !!

Miasto Racibórz rozpoczyna kolejną rywalizację o miano Rowerowej Stolicy Polski. W tym szczególnym roku postanowiliśmy zaprosić szkoły podstawowe do współzawodnictwa.

Każda szkoła ma szansę wygrać, gdyż ilość przejechanych kilometrów będzie dzielona przez liczbę uczniów, a tym samym wygrana trafi do najaktywniejszej szkoły a nie największej! Nagrody zostaną ufundowane przez Prezydenta Miasta Racibórz.

W czasach pandemii jazdę rowerem uważa się za najbezpieczniejszą formę transportu i zabawy ze względu na zachowany dystans społeczny. Udział w zabawie jest dla uczestników całkowicie bezpłatny!Miasto, które wygra rywalizację otrzyma przechodni „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”.

Aby dołączyć do rywalizacji trzeba pobrać aplikację „Aktywne Miasta” z właściwego dla siebie sklepu. Dla systemu Android będzie to sklep Google Play, a dla systemu IOS sklep App Store. Aplikacja jest bezpłatna. Wystarczy ją ściągnąć, zainstalować i uruchomić.
W formularzu podajemy podstawowe dane, zaznaczamy dla jakiego miasta oraz dla jakiej szkoły będziemy kręcić kilometry i włączamy się do zabawy.

Zachęcamy do przesyłania zdjęć z udziału w akcji na e-mail: psychologsp13raciborz@gmail.com