Jesteś tu: » Strona startowa » Wykaz podręczników na rok szk. 2016/2017

Zarządzenie Dyrektora Szkoły

nr  6/2015/2016 z dnia 24.05.2016 roku

w sprawie zatwierdzenia Szkolnego Zestawu Podręczników

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13 w Raciborzu zarządza obowiązywanie w roku szkolnym 2016/2017 Szkolnego Zestawu Podręczników dla klas I- VI, który stanowi załącznik do zarządzenia.

Zestaw został zaopiniowany pozytywnie przez Radę Rodziców 9 maja 2016 roku i zatwierdzony przez Radę Pedagogiczną 16 maja 2016 roku: Uchwała nr 211/2015/2016.

Zestaw zawiera wykazy podręczników wybrane przez zespoły nauczycielskie z listy MEN. Wszystkie podręczniki są dopuszczone do użytku .

Podręczniki z przedmiotów obowiązkowych w klasach I- V są za darmo z dotacji

państwowej. Dystrybucja będzie we wrześniu w szkole.

Przypominamy rodzicom zasady płatności za podręczniki – zapewnione przez MEN i pochodzące z dotacji celowej.

W przypadku uszkodzenia, zniszczenia lub niezwrócenia:

1. Podręcznika do klasy I, II i III zapewnionego przez Ministra Edukacji Narodowej szkoła może żądać od rodziców ucznia zwrotu:
  • kwoty 4,34 zł za każdą z czterech części „Naszego elementarza” do klasy I szkoły podstawowej;
  • kwoty 4,21 zł za każdą z dziewięciu części podręcznika „Nasza szkoła” do klasy II szkoły podstawowej;
  • kwoty 2,35 zł za każdą z dziesięciu części podręcznika „Nasza szkoła” do klasy III szkoły podstawowej

Poleć nasNapisz do nas