Indywidualne spotkania z rodzicami

Harmonogram indywidualnych kontaktów

nauczycieli z rodzicami w I półroczu

roku szkolnego 2017/2018

 

nauczyciel

dzień

godzina

miejsce

R. Muzyk

piątek

11.30-12.15

pokój nauczycielski

M. Sochacka

środa

10.40-11.25

pokój nauczycielski

M. Riemel

piątek

9.45-10.30

sala nr5

B. Machalska

środa

12.20-13.05

sala nr12

M. Młynarczyk

Czwartek, piątek

7.40-8.00

sala nr13

U. Chlebek

wtorek

12.30-13.15

pokój nauczycielski

D. Świst

wtorek

10.40-11.25

pokój nauczycielski

Z. Bobyk

wtorek

8.50-9.35

pokój nauczycielski

E. Kocyłowska

środa

8.55-9.35

pokój nauczycielski

L. Kiersz

wtorek

11.35-12.20

pokój nauczycielski

J. Wydra

poniedziałek

8.00-8.45

pokój nauczycielski

I. Procek

Poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

12.20

14.25

13.25

14.25

11.25

pokój nauczycielski

/po umówieniu się telefonicznie

V. Urbas

środa

13.45-14.30

pokój nauczycielski

K. Jasion

piątek

11.30-12.20

pokój nauczycielski

R. Mertuszka

środa

8.55 -9.35

pokój nauczycielski/sala nr 24

A. Lipiec

środa

 12.20-13.00

sala gimnastyczna

D. Kozdra

środa

12.20-13.00

sala gimnastyczna

J. Kołodziej

piątek

10.40-11.25

pokój nauczycielski

B. Kunikowska-Bula

czwartek

9.45-10.30

pokój nauczycielski

K. Cieślak

piątek

8.50-9.35

pokój nauczycielski

K. Blicharczyk

środa

10.40-11.25

pokój nauczycielski

J. Rzepiel

poniedziałek

10.40-11.25

pokój nauczycielski

S. Kotula -Koczenasz

środa

8.00-8.45

pokój nauczycielski

Z. Adam

poniedziałek

12.40-13.25

pokój nauczycielski

S. Nowak

czwartek

8.50-9.35

pokój nauczycielski

Z. Nagel

poniedziałek

10.40-11.25

pokój nauczycielski

I. Sedlaczek

wtorek

9.45-10.30

pokój nauczycielski

M. Koczy

czwartek

13.40-14.25

pokój nauczycielski

M. Konik-Wachowska

czwartek

8.00-8.45

świetlica

N. Chowaniec

czwartek

10.40-11.25

świetlica

A. Karnaś

wtorek

11.35-12.20

świetlica

A. Grabiec

czwartek

11.30-12.25

pokój nauczycielski

I. Dziki

czwartek

10.40-11.25

pokój nauczycielski

A. Horak

środa

12.55-13.40

sala gimnastyczna

M. Handziuk

piątek

9.50-10.35

pokój nauczycielski

K. Kapustka

czwartek

11.35-12.20

pokój nauczycielski

R. Klobuczek

czwartek

10.40-11.25

pokój nauczycielski

J. Militowska

poniedziałek

wtorek

14.30

14.30

pokój nauczycielski

D. Bluma-Waniek

piątek

14.25-15.20

pokój nauczycielski

A. Klita

piątek

1040-11.25

pokój nauczycielski

E. Mrowietz

środa

8.00-8.45

świetlica

E. Draus

wtorek

8.00-8.45

biblioteka

B. Lesiak

czwartek

13.00-16.00

gabinet pedagoga

D. Jańska

piątek

8.00-10.00

gabinet pedagoga