Wiosenny show

21 marca wiosna zawitała w naszej szkoły na dobre. Z okazji tego wyjątkowego dnia zorganizowaliśmy w szkole „Wiosenny Show." Zanim zaczęła się rywalizacja, w pogodny i słoneczny klimat wprowadzili nas uczniowie klasy IIIb pod kierownictwem pani Danuty Domin, którzy wspaniale wykonali piosenkę „Nie zadzieraj nosa."

Podczas pierwszej części zabawy każda klasa IV-VI miała zaprezentować publiczności wiosenny pokaz mody, wiersz i piosenkę. Występy uczniów przerosły nasze najśmielsze oczekiwania i nic dziwnego, że jury w składzie: pani Janina Kalwala, pani Danuta Domin i pani Beata Stuka (praktykantka) miało trudny orzech do zgryzienia. W drugiej części uczniowie tworzyli na czas portret marzanny i szukali jak najwięcej słów związanych z tematyką wiosenną. Po burzliwych obradach jury ogłosiło werdykt:

I miejsce zajęła klasa Va, która brawurowo zaprezentowała się w przeboju „Waka, Waka", II miejsce zajęła klasa Vb,III miejsce - klasa VIb.

Podczas obrad jury publiczność wysłuchała pięknej piosenki w wykonaniu uczennicy klasy Vb Julii Han, którą przygotowała do występu pani Danuta Domin. Ponadto, uczennice klasy IVa przygotowały radosny taniec, który również przypadł widzom do gustu.

Całą uroczystość poprowadził pan Karol Cieślak, a za przygotowanie zabaw odpowiedzialne były panie Laura Kiersz i Karolina Blicharczyk.

K. Blicharczyk